Eski lastik ile teslimat..????

mmartins

Üye
İsim
Murat
Arkadaşlar iyi akşamlar..aracımı yaklaşık 2 ay önce teslim aldım..malum aracı alırken lastik kontrolü falan aklıma gelmedi..daha sonra lastiklerin 2012 yılı olduğunu farkettim.

Böyle bir durumla karşılaşan varmı?? Nasıl bir yol izlenmeli bu konuda..can sıkıcı bir durum.herkese iyi akşamlar..

2012 olması çok zor. bir foto çekip atabilir misiniz?

Foto ekledim..başka tarih yok..aracım 2016 model...

DSC_0173.JPG

4 senelik bir lastigin fabrikada takilmis olma ihtimali gercekten korkutucu 

Hiç vakit kaybetmeden bayiye gidip yeni lastik takılmasını talep edin. Tamam saklama süreleri uzun ama yinede taze lastiğin yerini tutmaz.

@EMRAH ATTS başka yerde bir tarih göremedim..emin olmak için inceledim ama başka tarih yok..

@EMRAH ATTS attığım foto da 2012 yazıyor..lastiğin diger hiçbir yerinde tarih yok..emrah bey 

@mmartinsserviste artık kabul etmez hocam götürüp gösterseniz ne yapıcaklar acaba 

@HaK hasan hocamız yardımcı olabılır belki

@mmartins böyle bisey imkansıza yakın. Lastiğin ters takılmış olma olasılığı yüksek. Tarih diğer tarafta olabilir.

Direk 2016 değilde 0616 diye yazabilir. 6. Hafta 2016 gibi.

@yusuf @mmartins hocam düşünüyorumda hakikaten tuaf bu riske girilmez bence özellikle vw 1 yıl anlarım ama yıllar var

Benim aracımda turanza t001 lastik ile geldi 18inç 0516 üretim tarihi gördüğüm kadarıyla.

Geri
Üst Alt