18 Pretoria Renk Seçimi

Renk güzel fakat bu jant 19” olduğunda kolları daha şık duruyor. 19 janta binmekte cesaret işi. 18 sınır.

Ben siyah araca siyah jant'ı hiç yakıştıramayanlatdanım,birtanesinin mutlaka zıt bir renk olması gerek kendini göstermesi için.Sizin durumunuzdada malesef yanlış karar verilmiş,araç gri jantlarda aynı tonlarda.Halbuki açık gri,ve özellikle siyah daha iyi seçim olurdu bence.Ama olsun,bu benim fikrim,önemli olan sizin içinize sinmesi,bu konuda renkler ve zevkler mevzusu devreye girer,bana göre kötü sana göre iyise mesele yok,önemli olan sizin içinize sinmiş olması.Sinmemişse zaten problem var,bizim fikrimize ihtiyacınız yok o anda.Renginden ziyade proteria çok riskli bir tercih,önce bir arkadaş belirtmiş 18'de bir garip duruyor,en azından resimlerde öyle duruyor,bazı jantlar var resimlerde güzel durmuyor ama gerçekte gördüğünüzde ağzınız açık bakarsınız,yada tam tersi,resimde şagane gerçekte hüsran.Neyse fazla uzattık,onu bunu boşverin keyfini çıkarın,sıkılınca satarsınız👍😎

Bir jant büyüdükce güzellesir tespiti tamamen ülizyon aslında.

Eee o zaman bu pretoria nın 18 ine bile burun kıvrılabilirken, 17 olsa demekki herkes düdük olmuş diyecek.

Evet bir baba jant var. 17 VALENCİA!!!! 18 ine gerek yok denenecek tek jant mk8 VALENCİA dır. Bu sekil şemale tav olunup geçiliyor

Valencianın yüzü güzel
90-60-90 olması ya da olmaması 2. Planda kalıyor.

Güncel şartlarda Alemin kralı VALENCİADIR.

Bütün hepsi 17 inç olacak sekilde

Durban/dijon/pretoria/hita/dover
/sebring vsvsvs

Yana Yana koyulup oylama yapılsa

Valencia hepsine fark atar

Jantın morfolojisi 10 numara

@Savatage hocam size göre en baba ana ebe dede jant valencia olabilir en güzeli 13-14-15-16 “ olabilir ama bana veya bize göre olmayabilir. Abartılacak birşey yok arkadaş jant almış fikrimizi sormuş alınan malın iyisi kötüsünü sahibi karar versin renginede karar vermiş zaten. Bana göre güzel bi tık büyüğü daha güzel ama oda konfor bozar. Destan yazılmasına gerek yok.

Forumdaki en az 30-40 üyenin hislerine tercüman olmuşsun.

En sonunda patlamışsın.

Bu @Savatage denen adama yazdıklarına yorumlarına , laga luga muhabbetine kıl oluyorum desene be kardeşim açık açık

Destan mestan egip bükmesine gerek yok ....

Tilt /ayar/kıl /uyuzum de @Savatage nickli üyeye olsun bitsin.

Bir forumda yazılana muhatap olmamak o fikre zaten katılmamaktır.

15 gün önce Otomatik Bagajına begeni attım ....çünkü katılıyorum bu retrofite faydalı bir özellik

Bir başlıkta
Bir arkadaş aracını komple kırmızıya boyamış , begeni atmam , yorumda yazmam fikirde belirtmem...

Olumsuz fikrimi niye belirteyim ki ?

Bana göre valencia morfoloji olarak 17 inc bile olsa en iyi görsel dizayna sahip janttırr.

Uzun Destansı övgü rahatsız etti falan ??

Destansı yazsam ne yazmasam ne

Okuma hocam...

@Savatage hocam sana kimsenin kıl olduğu yoktur bende dahil neden kıl olayım ki sana olmuş yada olmamış denir geçilir yada açıklanır. Senin yazdıkların dede korkut hikayeleri gibi🙂. Alınacak darılacak bişey yok. Bazen yazdıkların anlaşılamıyor sitem mi ediyorsun adamı dövüyorsun belli değil. 17 “ valencia en iyisi olabilir. Mesala bana göre de en iyisi 18” sebring🫤

Geri
Üst Alt