Jump to content

Recommended Posts

On 31.08.2018 at 00:34, Savatage yazdı:

yıllardır bu kadar opele sahip çıkan birini görüyorum. daha öncede yazmıştım GM cami avlusuna bıraktı kaçtı da kurtuldu.sahiplenen hayırsever pejonun elinde kalite bir fransız şarabının yanına anca meze olur bundan sonra!

golf aldım evet ! altın /dolar alacağıma golf alayım dedim! ama benim edeceğim karı uçuk servis ücretleriyle iyi niyet hikayesiyle astronomik ağır bakım külfetleri yükleyerek geri alacaksa heleki dsg sopasıyla döverek beni soyacaksa golften iner $ a binerim.

Keşke altın alsaydınız :P Gerçi zirvelerini yaşıyordu o Ağustos zamanları. Boş verin almamışsınız bakın bir kısmeti varmış :D 
Şimdi alsanız daha karlı olacaksınız gram 200 lira seviyelerinde seyrediyor: https://piyasa.paratic.com/altin/

Her işte bir hayır aramak gerekiyor demek ki :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Golf ün yeri tartışılmaz sonuçta segmentin lideri ancak birazda gerçekçi olalım Astra K kasayı çıkarttıktan sonra pastadaki dilimini arttırdı. K kasanın standart donanımı baya  yüksek ki ben Golf ü ne kadar sevsemde diğer markaların artık standart donanıma aldığı bazı donanımları hala opsiyon veya ek paketle vermesi (ki ford opel gibi bazı markalarda hız sabitleyici bu segmentte standart) biraz manidar geliyor bana. Bunun dışında Led matrix olayına artık Golf 8 de el atar diye düşünüyorum. K serisinde 1.6 CDTI 136 hp kullandım ve benim 1.6 TDI ile kıyaslarsam tork ve hp farkından kalkış ve ataklık olarak baya hissedilir bir şekilde Golf e fark atıyor. Ancak ne varki Golf deyince hala akan sular durur. Gönlümüz Golf ten yana olsada yiğidi öldür hakkını ver demişler. Beklentim Golf 8 için biraz yükseldi. Sonuç itibariyle bu segmentteki rakibinin gelişmelerinide göz önünde bulundurarak yeniliklerin geleceğini düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Golf 7 facelift üzerinden konuşacak isek son hali ile golf premium bir araç artık Mercedes A 180 BMW 1 ve Volvo v 40 ile aynı klasmanda astra ya kötü araba demek yanlış olur ama  kıyaslamayı hele opelin  Opel olduğu çok eski haliyle bile yapsak Opel Alman markaları içerisinde teknoloji , tasarım ve genel kalite olarak Wv grubundan çok geride bir araç markası. Bunu değerlendirebilmeniz çok kolay  5 yaşında golf ile 5 yaşında astraya binerseniz dediğim daha iyi anlaşılır diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...