Hangi İlde Nereden ve hangi firmadan yakıt alınır?

Hangi yakıtı kullanıyorsunuz?

• Opet

Kullanılan: 30 32.6%
  • Shell

Kullanılan: 39 42.4%
  • Bp

Kullanılan: 7 7.6%
  • Po

Kullanılan: 8 8.7%
  • TotAl

Kullanılan: 5 5.4%
  • Diğer?

Kullanılan: 3 3.3%

• Kullanılan toplam oy
    92

Shell ve ya opette herhangi bir kampanya var mı bildiğiniz ?

petrol ofisi 31 agustosa kadar 4x100tl lık yakıt alımına 40 tl puan veriyor..puanlar positive karta eklenıyor..kredi kartı yada nakit farketmez...sadece benzınde gecerlii... http://www.poas.com.tr/pressroom.aspx?pr=13163&lng=tr iyi kampanya kacırmayın derim yaklasık 2 ayda 400 tl ık benzını herkes alır sanırım

reko dedi:
petrol ofisi 31 agustosa kadar 4x100tl lık yakıt alımına 40 tl puan veriyor..puanlar positive karta eklenıyor..kredi kartı yada nakit farketmez...sadece benzınde gecerlii... http://www.poas.com.tr/pressroom.aspx?pr=13163&lng=tr iyi kampanya kacırmayın derim yaklasık 2 ayda 400 tl ık benzını herkes alır sanırım
Trabzona gideceğim iyi geldi bu haber :) axes ile birleşirse tadindan yenmez

yusuf dedi:
Trabzona gideceğim iyi geldi bu haber :) axes ile birleşirse tadindan yenmez
kredi kartı kampanyalarıyla hertürlü birleşir..bu kendi positive kampanyası..money kartınız varsada olur..bence güzel kampanya ben dün ilk alımı yaptım..performans acısından bır degısıklık gormedım..

yusuf dedi:
@reko

100 liralık benzin 80e gelecek  s=bigdance s=bigdance
dizele gelen indirim benzınede gelse birde bu kart indirimleri baya uygun oluyor... :( '

Otomotiv de çalışıyorum az cok bazı inceleme sonuçlarını duyma durumumuz oluyor ona gore ben dizeli Opet ten almaya çalışıyorum ama benzin konusunda bir fikrim yok

Sent from my iPhone using Tapatalk

concaptain dedi:
Otomotiv de çalışıyorum az cok bazı inceleme sonuçlarını duyma durumumuz oluyor ona gore ben dizeli Opet ten almaya çalışıyorum ama benzin konusunda bir fikrim yok

Shell nasıl bir durumda dizel konusunda onlar hakkında bir fikriniz var mi ?

@mcanerol

3 yıl boyunca shell ve opet aldım dizel olarak. Hicbir sıkıntısını görmedim

mcanerol dedi:

Shell nasıl bir durumda dizel konusunda onlar hakkında bir fikriniz var mi ?
Shell de iyidir hocam ama hangi firma olursa olsun katkılı Yakıt, yakit sistemleri icin pek önermem Şahs-ı kanaatim

İlk yakıtı Shell' den aldım. Kart indirimleriyle Shell' den devam edicem.

Ilk yakıtı bp den aldım. bir de yüzde üç indirim sağlıyorlar vw sahiplerine dedi St

Golf 7 - 2015 -1.4 TSI Highline - Tungsten gri -

Geri
Üst Alt