J Far, Cam Filmi ve Katlanır Ayna Soruları

DanChiSao

Üye
İsim
Ergün
Araç
Golf 7.5
Herkese merhabalar,

Golf 7.5'um için bazı değişiklikler yapmak istiyorum.
Bu vesile ile hem tanışmış olalım hemde tecrübelerinizden istifade etmek isterim.

Fotoğrafta görmüş olduğunuz aracımı yeni satın aldım. Bazı değişiklikler yapmak istiyorum.
Servis ve önerilerinize açığım.

1- Öncelikle plakalık olayını ortadan kaldırıp, plakalıksız olarak montajı nasıl sağlıyorsunuz?
2- 2020 Çıkışlı ( 2019 model ) aracım için farları J Farlar ile değiştirmek istiyorum. ( J Far'da hangi noktaya dikkat etmem gerekir. Mümkünse servis ya da usta önerilerinize açığım )
3- Cam Filmi olarak (sanırım Highline ile gelen ) Yeşil bir cam filmleri mevcut, aynı cam filminden ( VW Yeşili ) kaplatmak istiyorum. Bu noktada daha önce tecrübe eden varsa hangi marka, model ve servisi tercih ettiniz?
4- Kapı altlarında yer alan aydınlatmalar (kapı açıldığında) yanmıyor. Bu da gizli özellik olarak mı geçiyor.
5- Son olarakta aynalarımı katlanır ve ayna altı aydınlatma yapmak istiyorum. Yine örneğin bunun parça kodunu nasıl öğrenmeliyim.

Destekleriniz ve dönüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• Screenshot 2023-04-10 at 2.05.55 AM.png
    Screenshot 2023-04-10 at 2.05.55 AM.png
    2.6 MB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot 2023-04-10 at 2.06.42 AM.png
    Screenshot 2023-04-10 at 2.06.42 AM.png
    2.5 MB · Görüntüleme: 24

4- kapıdaki reflektor cami ici bos kodlama ile olmaz hocam

5- orjinal sifir katlanir ayna ledli dusunurseniz elimde var 6.000 tl

Parca kodunu bilmiyorum

Öncelikle foruma hoşgeldiniz. Bende 2020 makyajlı golf'e bahsettiğiniz konuları ve ekstrasını uyguladım yardımcı olayım bildiğim kadarıyla.
  • Plaka için kesinlikle yapıştırma yapmayın sonradan başınız çok ağrır. Çerçevesiz tip plakalık var onu uygulayın golfde çok güzel duruyor.
  • J far orjinal takmak için çok masraflı. Çin malı far takabilirsiniz çift J far diye geçer ancak ne kadar iyi aydınlatır veya 1-2 ay sonra bozulur mu kimse garanti vermiyor şans tamamen.
  • Cam filmi değil o camlar lamine cam ve highline ile geliyor. Siz kaliteli cam filmi yaptırın marka olsun merdiven altı 1-2 ay sonra moraran pembeleşen cam filmi taktırmayın sonradan daha masraflı olur söktürmesi ve yapışkanı temizletmesi.
  • Kapı altına golf yazılı logo uygulayın çok daha premium durur ben yine size resim atarım. Parça takılacak ve kodlanacak.
  • Aynalar için katlanır-kör nokta uyarı sistemli ve aydınlatmalı ayna uyguladım ben ama siz direk katlanır aynada taktırabilirsiniz çin malı almayın hem motoru çok ses yapar hemde bazen 1 aynanız katlanırken diğeri katlanmaz gibi sorunlar yaşarsınız ve araçtan soğursunuz.
  • Ayrıca Rline difüzör uygulayın aracın totosu daha kaslı ve geniş görünür örnek resim atıyorum. Plakalık o resimde var.1681091020035.png
1681090890286.png1681090964104.png

Öncelikle foruma hoşgeldiniz. Bende 2020 makyajlı golf'e bahsettiğiniz konuları ve ekstrasını uyguladım yardımcı olayım bildiğim kadarıyla.
  • Plaka için kesinlikle yapıştırma yapmayın sonradan başınız çok ağrır. Çerçevesiz tip plakalık var onu uygulayın golfde çok güzel duruyor.
  • J far orjinal takmak için çok masraflı. Çin malı far takabilirsiniz çift J far diye geçer ancak ne kadar iyi aydınlatır veya 1-2 ay sonra bozulur mu kimse garanti vermiyor şans tamamen.
  • Cam filmi değil o camlar lamine cam ve highline ile geliyor. Siz kaliteli cam filmi yaptırın marka olsun merdiven altı 1-2 ay sonra moraran pembeleşen cam filmi taktırmayın sonradan daha masraflı olur söktürmesi ve yapışkanı temizletmesi.
  • Kapı altına golf yazılı logo uygulayın çok daha premium durur ben yine size resim atarım. Parça takılacak ve kodlanacak.
  • Aynalar için katlanır-kör nokta uyarı sistemli ve aydınlatmalı ayna uyguladım ben ama siz direk katlanır aynada taktırabilirsiniz çin malı almayın hem motoru çok ses yapar hemde bazen 1 aynanız katlanırken diğeri katlanmaz gibi sorunlar yaşarsınız ve araçtan soğursunuz.
  • Ayrıca Rline difüzör uygulayın aracın totosu daha kaslı ve geniş görünür örnek resim atıyorum. Plakalık o resimde var.Ekli dosyayı görüntüle 65729
Ekli dosyayı görüntüle 65727Ekli dosyayı görüntüle 65728
  • Ayrıca Rline difüzör uygulayın aracın totosu daha kaslı ve geniş görünür örnek resim atıyorum. Plakalık o resimde var.Ekli dosyayı görüntüle 65729
Ekli dosyayı görüntüle 65727Ekli dosyayı görüntüle 65728

Detaylı dönüşler için çok teşekkürler. Evet neredeyse ortak zevklere sahibiz. Çin malı ya da benzer kalitesiz ürünleri kullanmak niyetinde değilim hatta aksine bende karşıyım. Yalnızca Orijinale yakın alternatif ( taiwan üretimi vb. ) varsa diye alternatiflere bakıyorum.

• Aynalar konusunda sizdeki çözüm bence güzel bir arada hem aydınlatma hem kör nokta hemde katlanır olması çok daha iyi olacaktır. Ürün kodu ya da linki mevcut mudur?
  • Plakalık için teşekkürler incelediğimde gayet şık gözüküyordu.
  • RLine difüzör canlı görene kadar sanırım karar veremeyeceğim ama notumu aldım.
  • 3M ya da LLumar 2 ve 3 numara şeklinde düşünüyorum. ( Fakat birde VW yeşili olan renk var sanırım bunu canlı gördüğümde karar vereceğim. )
  • JFar'ı ağırdan alıyorum en son onu yaptıracağım.

Ek olarak;
- Birde kablosuz şarj için sanırım USB soketin orası değiştirilebiliyor. Ama orijinal ürün mü onu bilemedim.

Sizdeki 7.5'da kol dayama altındaki gözde usb ya da usb c çıkışları mevcut muydu?

Bu arada kazasız belasız sürüşler dilerim. Maşallah.

Geri
Üst Alt