Yakıt Takip Uygulamaları

erkan163

Üye
İsim
erkan A
Arkadaşlar merhaba, 

Konuyu doğru yeremi açıyorum bilmiyorum ama benim severek kullandığım ve hoşuma giden bir uygulamayı paylaşmak istiyorum. Aracın her yakıt alımında litre fiyatını ne kadar aldığınızı programa ekliyorsunuz ve size uzun vadede yakıta toplam ne kadar harcadığınızı hangi tarihlerde ne kadar km yaptığınızı ve kaç litre yaktığını gösteriyor. Ben golf aracımda bugün itibari ile kullanmaya başladım belki golfun yol bilgisayarıda yeterli bilgiyi veriyordur bu konuda şimdilik çok bilgi sahibi değilim ancak daha önceki çok kapsamlı yol bilgisayarı olmayan aracımda çok severek kullanıyordum. Programın linki https://itunes.apple.com/us/app/road-trip-lite-mpg-mileage/id299392794?mt=8 Eğer buna benzer uygulama kullanan ya da bilen varsa paylaşırsa güzel olur diye düşünüyorum. Umarım beğenirsiniz.

image.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
teşekkürler @yusuf adminim. 

Arkadaşlar merhaba, 

Konuyu doğru yeremi açıyorum bilmiyorum ama benim severek kullandığım ve hoşuma giden bir uygulamayı paylaşmak istiyorum. Aracın her yakıt alımında litre fiyatını ne kadar aldığınızı programa ekliyorsunuz ve size uzun vadede yakıta toplam ne kadar harcadığınızı hangi tarihlerde ne kadar km yaptığınızı ve kaç litre yaktığını gösteriyor. Ben golf aracımda bugün itibari ile kullanmaya başladım belki golfun yol bilgisayarıda yeterli bilgiyi veriyordur bu konuda şimdilik çok bilgi sahibi değilim ancak daha önceki çok kapsamlı yol bilgisayarı olmayan aracımda çok severek kullanıyordum. Programın linki https://itunes.apple.com/us/app/road-trip-lite-mpg-mileage/id299392794?mt=8 Eğer buna benzer uygulama kullanan ya da bilen varsa paylaşırsa güzel olur diye düşünüyorum. Umarım beğenirsiniz.
Hocam güzel paylaşım olmuş elinize sağlık kullandıkça deneyimlerinizi burdan sizde yazın bizde yazalım karşılaştırırız ama bizim anara gta ya pek bu uygulama gelmez zira sürekli hep dip gaz mode undayız :)  @jajaja@burak_@ansolak@maniax

Üstteki ekran görüntülerinin devamı

Screenshot_2016-05-14-17-46-34.pngScreenshot_2016-05-14-17-46-38.png

Screenshot_2016-05-14-17-46-50.png Screenshot_2016-05-14-17-46-53.png

Screenshot_2016-05-14-17-46-57.png Screenshot_2016-05-14-17-47-00.png

@Ahmetbu uygulamada güzelmiş. Baktım şimdi iPhone icin yok sanırım sadece androidde var.

Erkan bey inanın bilmiyorum Iphone için varmı?

Ericson 337 den başlayıp Nokia N8, L920 ve 15 gün Iphone 4s zararına elden çıkardım. Galaxy S4 ve şuan Note 4 kullanıyorum.

Geri
Üst Alt