Full-link ve Geri Görüş Kamerası Hakkında

Doctor

Üye
İsim
İlker
Herkese iyi aksamlar.

Golf7 sonrasi 2021 mk4 leon fr ile yoluma devam ediyorum.

Araçta eksikliğini hissettiğim bir kac sey var.
Öncelikle çok saçma ama leonlarda full-link fabrika çıkışlı aktif değil. Daha 2 3 aydir serviste aktif edilmeye başlandı. Bugun izmir vosmer 4400 tl karşılığında full-linki acabileceklerini soylediler. Fulllink kablolu. Ama kaliteli bir adaptörle kablosuz kullanilabilir gibi geliyor. Leon da adaptörü gizleyecek alan mevcut. Görüntü kirliliği olusturacagini düşünmüyorum. Fakat full-link ile navisgasyon desteği dışında ekstra pek getirisi olmayacak. Bunun icin 4400 tl deger mi emin değilim.

Bir diğer husus ön park sensörü yok araçta ve manisa da fabrikasyon park sensörü icin 9000 tl istiyorlar. Geri görüş için ise 5000 tl burada belki en mantıklı sey geri görüş olabilir ama bunların eksikliğini cok hissediyor muyum emin değilim. Sanırım birazcık şımarıklık ve retrofit ruhu gibi geliyor. Sizler ne düşünüyorsunuz bu fiyatlarla.

Aracımda full link açık oda denemek için bağladım aklıma gelipte kullanmıyorum. Dediğiniz gibi navigasyon harici düşündürücü. Ön park sensörü benim için bir nimet

Hocam selamlar, serviste full link aktivasyonu yapıldığı kesin bilgi midir? Leon Mk4 de MQB Evo platformunu kullanıyor ve ona aktivasyon gelmişse Golf Mk8 için de ya gelmiş ya da yakında gelecek olabilir.

En son maalesef serviste yapılmıyordu aktivasyon ve Ender Elektronik tekel olduğu için 850€ gibi fahiş bir fiyat çekiyordu. VW tarafına da gelirse aktivasyon çok iyi olur gerçekten.

Bence Full link için 4400 lira kesinlikle verilir bu arada ama öncesinde ön park sensörü ve geri görüş kamerasını tamamlamak daha mantıklı elbette.

Hocam selamlar, serviste full link aktivasyonu yapıldığı kesin bilgi midir? Leon Mk4 de MQB Evo platformunu kullanıyor ve ona aktivasyon gelmişse Golf Mk8 için de ya gelmiş ya da yakında gelecek olabilir.

En son maalesef serviste yapılmıyordu aktivasyon ve Ender Elektronik tekel olduğu için 850€ gibi fahiş bir fiyat çekiyordu. VW tarafına da gelirse aktivasyon çok iyi olur gerçekten.

Bence Full link için 4400 lira kesinlikle verilir bu arada ama öncesinde ön park sensörü ve geri görüş kamerasını tamamlamak daha mantıklı elbette.
Evet bende daha önce 900 euro fiyatlar aldım. Hocam donanimhaber'de yaptiran 3 4 kisi var. Oradan gördüm bende bugun izmir vosmeri seatı aradım. 4400 tl fiyat ile randevu olusturabiliriz dediler. Hatta bu gorsel de donanimhaberden altıntıdir.

Ekli dosyalar

• c4a4ca501a9cf4c74ecbc2625f5aa42b.jpeg
    c4a4ca501a9cf4c74ecbc2625f5aa42b.jpeg
    72 KB · Görüntüleme: 25
Evet bende daha önce 900 euro fiyatlar aldım. Hocam donanimhaber'de yaptiran 3 4 kisi var. Oradan gördüm bende bugun izmir vosmeri seatı aradım. 4400 tl fiyat ile randevu olusturabiliriz dediler. Hatta bu gorsel de donanimhaberden altıntıdir.
Ben de bir görüşeyim bakalım Vosmer ile Golf için de. Umarım gelmiştir bize de 😋

Izmir vosmerde 4100 tl karşılığında full link aktivasyonu yaptırdım. Android auto gayet akıcı ve hızlı. Takılma hic yok tepkime süresi gayet kısa. İlk izlenim kusursuz🤗
20230427_153807.jpg

Geri
Üst Alt