Cam filmini değiştirme ve pasta cila

zamir84

Üye
İsim
selçuk
Arkadaşlar iki sorunum var
1-aracımın bagaj üstündeki cam filminde hava kabarcıkları oluştu birkaç yere sordum rezistans zarar görmeden çıkartmayı garanti edemeyiz dediler. Aynı durumda olup rezistansı zarar görmeden çıkartan oldu mu? İstanbul avrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz yer var mı?
2-Aracımda sürtme sonucu oluşan çizikler için pasta cila yaptırmak için fiyat aldım en ucuz 1200 tl dediler.Fiyatları hiç bilmiyorum ilk defa yaptıracağım fiyat uygun mu sizce? sizin avrupa yakasında uygun fiyatlı tavsiye edebileceğiniz yer var mı?

Cam filmi ısıtılıp sorunsuz çıkartılır. Pasta cila fiyatıda normal bence. İzmir de olsaydınız yönlendirirdim.

Cam filmi için bişey demiyorum ama 1.200 e pasta cila yaptırmayın. O işlem o rakama çıkmaz.

En az ne kadara yapılıyor pasta cila?
Profesyonel şekilde işlem yaptırmak ve yapılan işlem sonrasında aracınız zarar görmesin diyorsanız şu an minimum 2.500 ödemeniz gerekiyor. Kendim de bu sektör de hizmet vermekteyim. Ona istinaden söylüyorum.

Cam filmi+Pasta cila+seramik kaplama ne kadara mal olur

Profesyonel şekilde işlem yaptırmak ve yapılan işlem sonrasında aracınız zarar görmesin diyorsanız şu an minimum 2.500 ödemeniz gerekiyor. Kendim de bu sektör de hizmet vermekteyim. Ona istinaden söylüyorum.
Hocam bilmediğimden soruyorum bu fiyata pasta cila yapmanın arabaya ne zararı olur?

Hocam bilmediğimden soruyorum bu fiyata pasta cila yapmanın arabaya ne zararı olur?
Pasta cila diye adlandırdığımız dış uygulama çok ayrıntılı işlemlerden geçer normalde.

Ön yıkama
Demir tozu temizliği
Kil ile temizlik
Boyanın aşınma ve çiziklerine bağlı olarak; 2-3 aşama pasta
Sonrasında yıkama ve boya koruma.

Bu saydığım adımlar yapıldığında bu fiyatlara iş çıkmaz.

1.200 e yapılan işlemde iş süresi ortalama yarım gün olur. Vag grubu bi aracın boyasını yarım günde hazırlayıp çiziklerini almanız imkansızdır.

Bu çerçevede nasıl bi zarar olur şöyle toparlayalım; aracın keskin hatları setler zarar görür. Boya yüzeyinde makine izleri dalgalar olur. Yüzey temizlenmeden hazırlanmadan pasta uygulanırsa yüzeyde kalıcı noktasal izler kalır.

Bu saydığım olumsuz tüm etkenler bazen geri dönüşü olmayan araç boyasında kalıcı hasarlara neden olur.

Bununla alakalı YouTube instagram da paylaşım yapan sayfalar var.

1.200 ye yaptırmak yerine hiç yaptırmamak daha iyidir.

Pasta cila diye adlandırdığımız dış uygulama çok ayrıntılı işlemlerden geçer normalde.

Ön yıkama
Demir tozu temizliği
Kil ile temizlik
Boyanın aşınma ve çiziklerine bağlı olarak; 2-3 aşama pasta
Sonrasında yıkama ve boya koruma.

Bu saydığım adımlar yapıldığında bu fiyatlara iş çıkmaz.

1.200 e yapılan işlemde iş süresi ortalama yarım gün olur. Vag grubu bi aracın boyasını yarım günde hazırlayıp çiziklerini almanız imkansızdır.

Bu çerçevede nasıl bi zarar olur şöyle toparlayalım; aracın keskin hatları setler zarar görür. Boya yüzeyinde makine izleri dalgalar olur. Yüzey temizlenmeden hazırlanmadan pasta uygulanırsa yüzeyde kalıcı noktasal izler kalır.

Bu saydığım olumsuz tüm etkenler bazen geri dönüşü olmayan araç boyasında kalıcı hasarlara neden olur.

Bununla alakalı YouTube instagram da paylaşım yapan sayfalar var.

1.200 ye yaptırmak yerine hiç yaptırmamak daha iyidir.
teşekkür ederim cevabınız için

istanbulda az fırça çizikli 2-3 yaşında arabaya sadece psataya 800 lia isteyen var.

istanbulda az fırça çizikli 2-3 yaşında arabaya sadece psataya 800 lia isteyen var.
800 liraya arabanıza pasta değil cila yaparlar hocam.

Size şöyle örnek vereyim, kıymanın fiyatı 200 küsür lira iken kilosu 100 liraya sucuk alamazsınız. Alabiliyorsanız da yemeyin bence o sucuğu. 😊

Geri
Üst Alt