ÇİFT U LED

yusuf

Yönetici
İsim
Yusuf
Evet arkadaşlar. Konu hakkında çok fikrim yok ama ilk mesaja tüm detayları sürekli olarak yazacağım.

Siz güzel güzel fikirlerinizi sunun. Amaç en uygun fiyata bu farları kaliteli şekilde almak.

Toplu sipariş vermek ve toplu montaj yaptırmak.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Moderatör tarafında düzenlendi:
@yusuf bunların ilanı benim sepetimde duruyordu, sonra baktım yok meğerse yenilemişler eski ilan gitmiş, sonra bulmaya çalıştım, mesajlaşmıştım baya pazarlık yapmıştım, oradan ilan isimlerini buldum da öyle yeniden ekledim. belki ilanı yeniledikleri için feedbackler gitmiş olabilir.

@fatihan

İlan yenilemek yapıldıysa bu satıcıyı silin derim. Demekki ürünler arıza vermeye başladı ve kullanıcılar yorumları kötüye çevirdi demektir bu.

yusuf dedi:
@fatihan

İlan yenilemek yapıldıysa bu satıcıyı silin derim. Demekki ürünler arıza vermeye başladı ve kullanıcılar yorumları kötüye çevirdi demektir bu.
bu hiç aklıma gelmemişti. teşekkürler. konuşurum belki almayı düşünmeden önce belki.

Golfte en büyük pişmanlığım bu U led olayı zenon var ancak U led çok daha hoş duruyor özellikle UU led bu konuu takipteyim bende..

ibrahim043 dedi:
Golfte en büyük pişmanlığım bu U led olayı zenon var ancak U led çok daha hoş duruyor özellikle UU led bu konuu takipteyim bende..
Size daha az masraflı ve orjinal olur bu farlar. Sizde altyapının çoğu mevcut. Sadece sök tak yapılacak güzel bir ustada.

fcsrn dedi:
Golftürkiye de 100 küsür sayfalık konusu var replika farların orayı sık sık okuyorum en çok önerilen satıcı linkteki

http://www.aliexpress.com/item/2014-VW-golf-7-Projector-headlight-double-angel-eyes-gti-xenon-headlamp-Free-Shipping/1817938140.html
Linkteki ilan resimlerinde en sonraki gibi ama karanlıkta çekilmiş resmi nasıl buluruz acaba, karanlıkta sadece çift U ledler görünüyor, bu şekilde elinde resim olan varmıdır
Baktimda bulamadim dediğin gibi. Olsa tam duvar kagidi olurdu :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt