Hangi 17'' jant

@Ender Kesinlikle abi.

Dediğin gibi tam anlamıyla zevk işi şuan jant alacak olsam inc olarak durban fazla geleceğinden tercihim dijon olurdu :)

Aslında beyaz araca madritte fena olmaz alıcı gözle bakınca:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

serrona benzediği ve gercekten araçı çok şirin gösterdiği için madrid olmalı hocam :'(

@ZITIPAŞA hocam madrid de güzel ama  su paylaştığım resimdeki jant daha çok hoşuma gidiyor  :)  

hocalarım  acaba yazan fiyat ,tek fiyatımı 4 tanesinin fiyatımı sizce midlina nasıl olur bu hoş durumu ??

Adsız.png

@EMRAH ATTS katiliyorum hocam umarim tungsten ile de guzel durur, @ahdngr bu jantlari bende gordum hocam hakikaten guzeller ama aksesuar olarak geciyor sanirim o yuzden pahaliya gelecegini dusunuyorum

@Nature and cars hocam bu daha makul ama dover olması biraz düşündürüyor yinede replika almaktansa orj dover alınabilir gibi  :mad:

@ZITIPAŞA

bence tungstene dijon hiç dokunma açık renk olduğu için bir bütün oluşturuyor. 

Kurşun griye dijon gitmez açık kalıyor madrid alırdım :)   Bu arada benim araç tungsten dijon 

image.jpeg

@Redline Allah kaza bela vermesin hocam tungsten gri cok karizmatik duruyor ya , dijonlarsa hakikaten cok hos duruyor 

@ZITIPAŞA

darısı başına hocam :)  karar senin zevkine göre seç bence. 

zA3LD6.jpg

@Redline insallah hocam mayis ayi icerisinde siparis verecegiz insallah. Bir tek jant kafamizda soru isareti kaldi diger opsiyonlari belirledik cok sukur ☺

Geri
Üst Alt