Led xenon golf 7

35Golf35

Üye
İsim
Fırat
Araç
Golf 7
Selamünaleyküm hayırlı günler.golf 7 aracım için photon serisi kısalara ve sislere led aldım fakat takılması için tamponun sökülmesi lazım dediler.sökülmeden takmanın bir yolu var mıdır?

Aleyküm selam

Sisler icin gerek yok tampon sokulmesine

Kisalar icin tampon sokmeden takan duymustum ama nasil yapılır bilmiyorum

Upvote 0
Aleyküm selam , sürücü tarafı için davlumbazın 2 vidasını söküp elinizi oradan sokup takabilirsiniz , üstten ledlerin arkası sığmıyor

Upvote 0
Selamünaleyküm hayırlı günler.golf 7 aracım için photon serisi kısalara ve sislere led aldım fakat takılması için tamponun sökülmesi lazım dediler.sökülmeden takmanın bir yolu var mıdır?
Merhaba hocam. Kendi aracıma uzun-kısa-sis için photon ultimate taktırdım. Hiçbiri için tampon sökülmedi ve muhteşem oldu far ayarını da yaptırınca. Ankara’da yaşıyorsanız size yaptırdığım yeri tarif edebilirim

Upvote 0
Davlumbaz fikri mantıklı İzmir de yaşıyorum illaki birileri halledicek sağolun.bir soru daha sorayım madem açılmışken konusu.plaka aydınlatmasını photon led yaptım arıza veriyor aynı zamanda farlara da takınca verebilirmiş.cod lattığım zaman oldu ki orjinal ampul kullanmak istediğim zaman yine eski cod mu atılması gerekicek yoksa atılan kod ile her iki ampul tipi de çalışacak mi ? Teşekkürler 😊

Upvote 0
Sökülmeden adana'da yapan bir yer varsa bende yer için tavsiye alabilirim.

Upvote 0
Davlumbaz fikri mantıklı İzmir de yaşıyorum illaki birileri halledicek sağolun.bir soru daha sorayım madem açılmışken konusu.plaka aydınlatmasını photon led yaptım arıza veriyor aynı zamanda farlara da takınca verebilirmiş.cod lattığım zaman oldu ki orjinal ampul kullanmak istediğim zaman yine eski cod mu atılması gerekicek yoksa atılan kod ile her iki ampul tipi de çalışacak mi ? Teşekkürler 😊
Plaka ledlerini ya kablolu dirençli almanız lazım arıza yakmayan yada kod ile ben burada led kullanıyorum diye araca tanıtmanız lazım , asıl merak ettiğim sisler h11 sorun yokta kısalara normal h7 aldıysanız onu takmak için aparat vs zor işlemler lazım sizin ampül nasıl?

Upvote 0
Sökülmeden adana'da yapan bir yer varsa bende yer için tavsiye alabilirim.
Sol sürücü tarafı için ,
kapağı çevirerek üstten alın ,
direksiyonu tam sağ yapın ,üstten davlumbazın 2 vidasını T20 anahtar ile sökün , elinizi aradan sokup ampülü çıkarın aynı şekilde led ampülü takın.

Upvote 0
Sol sürücü tarafı için ,
kapağı çevirerek üstten alın ,
direksiyonu tam sağ yapın ,üstten davlumbazın 2 vidasını T20 anahtar ile sökün , elinizi aradan sokup ampülü çıkarın aynı şekilde led ampülü takın.
teşekkürler bilgilendirme için. kendim yaparım diye t20 anahtar almıştım, bunu deneyeceğim.

Upvote 0
Led xnonlar da arıza ışığı yakabiliyormuş olmadı bunu sürekli söküp takan bi yer var oraya gidicem orası halletsin.plaka led lerini de artık almış bulundum aydınlatması da güzel değiştirsem kodlama parası kadar tutacağı için kodlama daha mantıklı geliyor şuan.yinede teşekkür ederim yorumlarınız için

Upvote 0
Kısalara h7 photon Ultimate , sislere de h11 mono serisini aldım.taktırayım da arıza kodları için yaptırcaz bi şekilde

Upvote 0
Merhaba hocam. Kendi aracıma uzun-kısa-sis için photon ultimate taktırdım. Hiçbiri için tampon sökülmedi ve muhteşem oldu far ayarını da yaptırınca. Ankara’da yaşıyorsanız size yaptırdığım yeri tarif edebilirim
Hocam nerede taktırdın Ankara'da bana yazabilir misin? Teşekkür ederim şimdiden..

Upvote 0
Modify Park denilen yerde yaptırdım. Officium Şaşmaz'da ki Far Doktorundan Photonları satın aldıktan sonra kendilerinin iyi yer diye önermesi üzerine gittim ve çok memnun kaldım. Bu arada tam hatırlamıyorum da kısa da mı uzunda mıydı o muhabbette , size ya kısa ya da uzun far için çatalda verdiler mi golflerde krom renkli kapak görevi gören çatalda değişiyor çünkü farı sabitleyen aparat görevi görür. Hobby Car Design'ı arkanıza aldıktan sonra karşı şeritte sağ çaprazında kalır Modify Park. Yalnız far ayarı yapmıyorlar. Far ayarcısına gitmenizi öneririm taktırdıktan sonra. Montajlatırken ledlerin dikey konumda durmasına özen gösterin öyle dursun diyerek taktırın. Ledlerin sağ ve solunda ki sarı bantlı kısım yanlara bakacak karşıdan baktığınızda dik bir durumda durmalı ledler. Zaten kutusunda da sembolik olarak anlatmışlardı. Sarı kısımları parmak izi yapmayın yaptıysanız da kuru bez ile silerek taktırın parmak değmesin oralara. Rica ederim.@golf78

Adres: Bahçekapı, 2569. Cadde no:13, 06797 Etimesgut/Ankara

Açılış zamanı: Pzt 08:30

Telefon: (0312) 231 47 41

Upvote 0

Geri
Üst Alt