Golf 7.5 çeki demiri kapağı

rockygolf

Yeni Üye
İsim
Zafer
Araç
Golf 2017 7.5 Highline
Arkadaşlar iyi forumlar. Aileye 2 hafta önce katıldım 3 gün önce şehir dışına çıkacağımdan aracı apartmanın önünde park ettim ve gittim geldiğimde arka tampon çeki demiri kapağı yerinde yoktu. İstanbul'daki çoğu yedek parçacı ve Servisi aradım. Parçacılar sadece yetkili serviste bulabileceğimi söylediler. Serviste 410 tl + boya ücreti olarak ön fiyat verdi. Bildiğiniz orjinal çıkmacı ya da güvenilir bu parçayı daha uyguna bulabileceğim yedek parçacı var mı acaba.

Kapak etrafındaki boya çatlağı aldığımda da vardı

Mazgalın içerisine baktım orda da yok 😂

2017 7.5 kasa

Kapak

Ekli dosyalar

• 20230211_232151.jpg
    20230211_232151.jpg
    167 KB · Görüntüleme: 44
Geçmiş olsun, önemli bir parça olmamakla beraber insanın gözüne takılan bir kusur. Parçayi takmadan önce tamponun da elden geçmesini tavsiye ederim. Tekrar düşmemesi için.

Geçmiş olsun, önemli bir parça olmamakla beraber insanın gözüne takılan bir kusur. Parçayi takmadan önce tamponun da elden geçmesini tavsiye ederim. Tekrar düşmemesi için.
Evet dediğiniz gibi çok önemli bir parça değil ama böyle nasıl anlatayım rahatsız ediyor içten içe durum. Tamponu yaptırmak istiyorum aslında ama üzerindeki boya simli metalik gövde tonuyla tutturamazlar diye korkuyorum.

Geri
Üst Alt