Golf 8 R-Line tampon için difüzör sorunu

fatihhalitgirgin

Yeni Üye
İsim
Fatih Halit Girgin
Araç
Golf MK8 2021
Golf 8 R-Line aracım için difüzör almak istedim fakat hem R difüzör diye piyasada olup sadece life style ve impression paket tamponlara uyum sağlayan difüzörde hem de gti difüzörü denediğimde mağdur oldum. Golf 8 R-Line tampon için 4 veya 2 egzoz, R egzoz difüzör nasıl tedarik edebilirim ki?

Golf 8 R-Line aracım için difüzör almak istedim fakat hem R difüzör diye piyasada olup sadece life style ve impression paket tamponlara uyum sağlayan difüzörde hem de gti difüzörü denediğimde mağdur oldum. Golf 8 R-Line tampon için 4 veya 2 egzoz, R egzoz difüzör nasıl tedarik edebilirim ki?

Rline tampona sadece Rline difüzör oluyor...

R rampona sadece R difüzör oluyor...

Life Style İmpression birbirine oluyor...

Bildiğim kadarıyla yok böyle bir ürün şuanda...

Yakın arkadaşım sırf bu yüzden servisten R arka tampon ve difüzörünü satın aldı...

servisten orjinal R tampon ve R difüzör almaya kalksam kim bilir ne kadar fiyat çekerler. R-Line için difüzör sorunu ne zaman çözülür acaba ya. Arabayı boş paket alsaydım keşke dedirtecek seviyede canımı sıktı bu olay. egzoz bağlatıcam
bağlatamıyorum

Rline tampona sadece Rline difüzör oluyor...

R rampona sadece R difüzör oluyor...

Life Style İmpression birbirine oluyor...

Bildiğim kadarıyla yok böyle bir ürün şuanda...

Yakın arkadaşım sırf bu yüzden servisten R arka tampon ve difüzörünü satın aldı...
servisten orjinal R tampon ve R difüzör almaya kalksam kim bilir ne kadar fiyat çekerler. R-Line için difüzör sorunu ne zaman çözülür acaba ya. Arabayı boş paket alsaydım keşke dedirtecek seviyede canımı sıktı bu olay. egzoz bağlatıcam
bağlatamıyorum

bağlatamıyorum

Şuan ki fiyatı düşünmek biraz ürkütücü olur firmalar çıkma tampon getirmeye başlamış düşer belki onlarda piyasaya...

Ben olsam eğer çin malı difüzörüm olsaydı en basiti Life Style İmpression paketlerden birinin çıkma arka tamponun alırdım kullanırdım...

9AD61847-872B-4EE5-A2AC-2377E31DE3AD.jpeg

Geri
Üst Alt