Golf 7 için USB ve Bluetooth destekli Teyp

Runortr

Yeni Üye
İsim
Onur
Araç
Golf 7 comfortline 1.4Tsi
Golf 7 comfortline aracım üzerindeki orjinal teyp te(composition colour)aux ve sd kart harici giriş yok direksiyon üzerinde telefonla konuşma için düğmeler var ama aktif değil. Bluetooth ve usb destekli direksiyon üzerindeki tuşları kullananabileceğim oem yada orjinal teyp arıyorum.

@HONEY rcd330 vardi en son. Hem genis ekran hem carplay hem kamera çok iyi bir model fiyatina gore

2016 model comfortline araçtan çıkma Bluetooth ve USB destekli bir teyp buldum bu teybi kendi aracıma taksam direkt çalışırmı? koruma vb bir durum varsa kaldırabilir mi maliyeti ne olur?

2016 model comfortline araçtan çıkma Bluetooth ve USB destekli bir teyp buldum bu teybi kendi aracıma taksam direkt çalışırmı? koruma vb bir durum varsa kaldırabilir mi maliyeti ne olur?

Mesakatli is hocam

Butce dusuk ise rcd330 takin en basit yöntem

Elimde sifir adetli mevcut teyp 5.000 cerceve 750 tl

Ekli dosyalar

• 4DA80CA9-5BD8-4122-AAC9-28E83BB8F0ED.jpeg
    4DA80CA9-5BD8-4122-AAC9-28E83BB8F0ED.jpeg
    90.8 KB · Görüntüleme: 32
Mesakatli is hocam

Butce dusuk ise rcd330 takin en basit yöntem

Elimde sifir adetli mevcut teyp 5.000 cerceve 750 tl
Hocam bunda ünite vs var mı direk tak çalıştır şeklinde mi bende almayı düşünüyorum da? Birde orjinal teypteki bütün ayarları bunda da yapabiliyor muyuz araç ayarları araç arızaları görme vs. oluyor mu ?

Hocam bunda ünite vs var mı direk tak çalıştır şeklinde mi bende almayı düşünüyorum da? Birde orjinal teypteki bütün ayarları bunda da yapabiliyor muyuz araç ayarları araç arızaları görme vs. oluyor mu ?
Unite kendi uzerinde hocam baska birs seye gerek yok

Tak çalıştir sistem

Arac ayarlari ayni geliyor sadece ariza verince ekrana vermez mfa ekranda kadranda hatayi görebilirsiniz

Geri
Üst Alt