Ceramic Pro 9h

Caner

Üye
İsim
Caner
Arkadaşlar merhabalar. Bugün Ceramic pro 9h uygulaması için bilgi almak üzere İstanbul akmanlar grup genel merkezi aradım. Fiyat bilgisi aldım. Ücrette pek bir şey yapamayacaklarını ancak Llumar cam filmi, deri koltuk uygulaması gibi hizmetleri ücretsiz sağlayabileceklerini öğrendim. Aracı en erken 2 günde teslim edebiliyorlarmış. Taksit imkanları olup olmadığını sordum o konuda bilgi vermek için geri dönüş yapacaklar beklemedeyim ama fiyatı net öğrendim. Yazmamda sakınca var mıdır bilemediğim için yazmıyorum buraya.

@Caner hocam fiyatı paylaşabilirsiniz tabii ki herhangi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. 

@Caner hocam fiyatı paylaşabilirsiniz tabii ki herhangi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. 
Hocam 2500 + KDV = 2950 TL dediler ancak dediğim gibi extra cam filmi, nano koruma gibi hediye veririz dediler. Fiyatta indirim yapamıyoruz ama bu tip hediyelerimiz olur dediler. Taksit konusunda da henüz bilgi vermediler bekliyorum. Bu arada burası genel merkezmiş o yüzden profesyonel işlem hususunda şüpheniz olmasın dediler.

ceramic kaplama + 5 cam a 3M film için benim aldığım fiyat 1700 TL idi. 2950 TL nedir bu nasıl bir fiyattır allah aşkına.

degerli hocam onlar size altın kaplama fiyatı vermiş sanırım hadi 2000 tl ye yapsın hediye istemez 

@theGenius hüseyin hocam yaptırmıstı soralım bakalım bizi bilgilendirmesini rica edelim 

bu seviyede fiyat ilk defa duydum ben de...

@ladinkayin sizi okuduktan sonra da vazgeçtim zaten hocam,

@magichocam bende arıycam bu kadar parayı sokaktanmı topluyor insanlar cam fılmı nano hediye demişler etme kardeşim hediye bana seramik pro 9 h fiyatı ver s=s20 s=alsaa

ölçemeyeceğim bir şeye para vermek beni düşündürüyordu zaten, öyle ya araç zaten pırıl pırıl, sadece yıkayıp bana işlem yaptım dese yine anlamam, üstelik bu zamanla çıkacak bir şey, tanıdık vs varsa neyse de bilmedik bir yerde anlamsız... zaten vazgeçtim, bir konuda daha profesyonel bilgi sahibi olduk forumumuz ve @ladinkayin hocamız sayesinde...

akmanları aradım bende hocam 2500 konusu tabiki doğru bayan ısrarla buraya gelin diyor gitsek ne gibi bi indirim yaparlar çok merak ediyorum malzemeyi övüyor doğrudur ama çoz fazla geldi rakam oraya yakın bir dostumuzdan yüzyüze gidip görüşme imkanı olsa daha iyi olur esra hanımla görüştüm ben  :'(

degerli hocam onlar size altın kaplama fiyatı vermiş sanırım hadi 2000 tl ye yapsın hediye istemez @theGenius hüseyin hocam yaptırmıstı soralım bakalım bizi bilgilendirmesini rica edelim 
Hocam ederi 1500 liradır. Fazlası gereksiz. Sanırım Akmanlar biraz abartmış. Sanırım hediye adı altında paket satmaya çalışmışlar. Kendileri aynı zamanda llumarın da Tr distribütörü.

şimdi burada bir de şu var, verdiğimiz paranın çoğu işçilik, bakın basit bir şeffaf folyo ile eşiklerin kaplaması bile malzeme 10 lira, işlem 150-200 lira...

bu detailing işi her işçiliği çok olan sektör gibi fiyatların standardının olmadığı bir sektör... iyi işçiye denk gelirseniz hiç olmazsa verdiğiniz paranın karşılığını almış olursunuz, denk gelmezseniz fena...

ben işçi olarak kendimi seçtiğim için, kendim de fena değilim iyi bir adamım, içim rahat...

Hocam fiyatta uçmuşlar.

Nano için bilindik markalardan biri kore malı diğer ingiliz örnek fiyatları;

Gyeon Prime Q2 Nano Seramik Kaplama Seti - 30ml   275 TL

Gyeon Mohs Q2 Nano Gelişmiş Seramik Kaplama Seti - 30ml   320 TL

Gtechniq C1 Crystal Lacquer Nano Koruma - 30ml + Gtechniq Exo v2 Ultra Durable Hybrid Coating Nano - 30ml   408 TL

Bence çok uçuk bir fiyat. Eğer istanbulda yaptıracaksanız kartalda Heroic detailing, ümraniye den tokyogarage, üsküdar altunizade detailworks. Arayıp konusun nasıl bir şey istediğinizden bahsedin size çeşitki nano ürünleri önerip fiyat konusunda bir fikir vereceklerdir.

Bu arada benim bu arkadaşlar ile bir ilgim yoktur. Ben kendi araç bakımımı kendim yapıyorum :)  hobi olarak.

@theGeniusdiğerlerinide arada satmıs olalım dediler sanırım oraya gidincede şunu düşelim bunu düşelim diyerek orantılama yaparlar diye düşünüyorum  :'(

Pes...

Bu kadar da olmaz...

Kartel mantığıyla nasılsa rakipleri yok diye vermişler coşkuyu...

1500 ün üzerinde para verilmez bana kalırsa

Geri
Üst Alt