Çözülemeyen Silecek ve Yağmur Sensörü Sorunu

thelakayit

Üye
İsim
Erhan
Değerli kardeşlerim uzun zamandır yağmur sensörüm çalışmıyor fakat far sensörüm çalışıyordu (2013 comfortline sonradan takılma kablo çekilmeden bi xenon basic paket ).Neyse kodlamalardandır dedim ki zaten yağmur sensörünün kodlaması olmuyor rlfs harici herşey tamam sonra dedim çin malı sensör normaldir bozulmuştur hatta yetkili serviste bile baktırdım sensör arıza gösterdi bi tanıdık arkadasım vardı belkide orijinalinde olmadığından olabilir.Tekrardan bugün 81D955555 kodlu yağmur far sensörünü jeliyle beraber aldım tertemz değiştirdim çalıştırdım pat yine far çalışıyor yağmur sensörüm çalışmıyor.İlginç birşey daha var sileceklerim kesinlkle servis moduna alınmıyor.Yarım kontak yapıp bir kere aşağı çekip kontağı kapatım aşağı çekili tutulduğunda alıyordu yazın aracımın camlarını bu şekilde aildim hep fakat artık ne yaparsam yapayım silecek servis moduna da alınmıyor.Birinci kademede normal ikincide hızlı üçüncü kademede de bir kere çalışıp duruyor.Durum bu değerli arkadaşlarım ne olabilir bir türlü çözemedim..

Geri
Üst Alt