Golf 7 1.2 tsi için Luk baskı balata hakkında

Nurulllah Tipi

Yeni Üye
İsim
Nurullah
Araç
Golf 7
Golf 7 1.2 Tsi 2013aracım için Luk marka baskı balata düşünüyorum fikri olan var mı

Golf 7 1.2 Tsi 2013aracım için Luk marka baskı balata düşünüyorum fikri olan var
Golf 7 1.2 Tsi 2013aracım için Luk marka baskı balata düşünüyorum fikri olan var mı
Merhaba, bende 2014 1.2 tsi aracın baskısını değiştirdim. Üzerinde sachs çıktığı için sachs takıldı. Ve volan taşlandı. Ustam luk daha iyi ama üzerinden sachs çıktığı için sachs takmamız iyi olur demişti. 56000 km de değişti.sizin aracınız kaç km de

Merhaba , 2015 1.4 TSİ 80.000 KM bugün usta baskı balata değişmesi gerek dedi.Hangi marka alayım ? Üstünde hangisi varsa onumu alalım ?

Merhaba , 2015 1.4 TSİ 80.000 KM bugün usta baskı balata değişmesi gerek dedi.Hangi marka alayım ? Üstünde hangisi varsa onumu alalım ?
Hocam bize ustamız üstünde ne çıkıyorsa onu almak mantıklı dedi ama ne kadar doğru bilemiyorum.

Teşekkür ederim.Biraz araştıralım bakalım.3.500₺ fiyat veriyorlar sansca markaya işçilik ise 1.300₺ istiyorlar maalesef.

2013 1.6 TDI Manuel CLHB üstünden luk çıktı tekrar luk taktık 20.000 km kadar oldu sanırım memnunum

H
Teşekkür ederim.Biraz araştıralım bakalım.3.500₺ fiyat veriyorlar sansca markaya işçilik ise 1.300₺ istiyorlar maalesef.
Hocam ben ağustos ayında 2.250 malzemeyi işçilik 1350 tl ye halettim. Yetkili serviste sachs marka o zaman 12 bin tl idi yanlış hatırlamıyorsam. Her şey çok pahalandı. Volanlar 1.2 tsilarda sabit daha önce hiç değişmediyse taşlama yapsınlar mutlaka. Duruma göre değiştirelimde diyebiliyorlar.

Eğer işlemler serviste yapılmıyorsa luk alın. sachs ın piyasada sahtesi çok fazla orjinale denk gelmek zor. bende geçen ay luk olarak değiştirdim gayet memnunum fakat volantı mutlaka taşlatın yüzeyinde yanma yada fatura varsa.

Teşekkür ederim arkadaşlar ama hala karar vermiş değilim marka konusunda bakalım ilerleyen günlerde gelişmelerle ilgili paylaşım yapacagım.

Geri
Üst Alt