Seni Bulacam Olummm - Nereden Geldiğini Bulamadığım Zıngırtı/Tıkırtı Sorunu [ÇÖZÜLDÜ]

Benim araçta da ilk bindiğim esnada kapıyı kapatınca sağ güneşlik & tavan kısmından bir pırr sesi geliyor. Ben sunrooftan şüpheleniyordum ama güneşlik kafamı bulandırdı şimdi. Siz de var mıydı bu kapı kapatınca gelen ses?SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Zaten en cok.o zaman geliyordu. Simdi duzeldi.kronik hata golf7 lerde.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ansolak ahmet hocam servis kronik olduğunu biliyor mu? böyle bir şikayetle gidildiğinde hemen müdahale edip, düzeltiyor mu?

@ansolak ahmet hocam servis kronik olduğunu biliyor mu? böyle bir şikayetle gidildiğinde hemen müdahale edip, düzeltiyor mu?
Evet burak hocam. Serviste biliniyor ve hemen cozuyorlar.

seninki şans hocam. :)

bende de var çünkü 
Çok şükür ki yok murat hocam  geçen @ansolak@jajaja @burak_ hocalarımın arabalarında vardı gerçekten iç gıcıklayıcı bi ses. Bende onların araç sunroof lu diye vebu sebeple olduğunu düşünmüştüm. Meğerse durum öyle değil fabrikasyon tüm araçlarda varmış. 

. ürünün o tarafında çöp bi durum var, malı biliyorlar Doğuş adına güzel birşey  leb demeden leblebiyi anlamaları. 

seninki şans hocam. :)

bende de var çünkü 
@maniax murat hocam sende bu sesi takmıyorsundur zaten artık, devamlı müzik açık geziyorsun ;)

olan bana oluyor devamlı dinliyorum arabayı, bir punto kadar az ses vermiyor ama genede idare eder. 

. ürünün o tarafında çöp bi durum var, malı biliyorlar Doğuş adına güzel birşey  leb demeden leblebiyi anlamaları. 
Hakkaten öyle  çöp bi durum söz konusu bizden kim gittiyse hemen anlayıp yapıyorlar  s=ebebe

@maniax murat hocam sende bu sesi takmıyorsundur zaten artık, devamlı müzik açık geziyorsun ;)

olan bana oluyor devamlı dinliyorum arabayı, bir punto kadar az ses vermiyor ama genede idare eder. 
hocam valla punto munto ama 100000 km oldu. tek gelen ses sol a sütunundan ufak bi trim sesi. ben golften daha az ses beklerdim. yok güneşlik yapar, yok emniyet kemer tokası yapar.

gerçi bunda arabanın içindeki aşırı opera salonu havasının da payı yok değil :)

punto buyuktur 》 golf ☺dermisim ortami yay gibi gerermisim

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin.

Anlaşıldı ilk fırsatta göstereceğim servise.

Geçen böle bi ses benim araçta da gelmeye başladı. Önce müziğin sesini yükseltip duymamaya çalıştım :)  Sonra baktım ki ısrarla tıkır tıkır devam ediyor, gözlük kapağını kontrol ederken açma butonunun basılı kaldığını fark ettim ve elimle düzelttim. Çok şükür bidaha duymadım.

Geçen böle bi ses benim araçta da gelmeye başladı. Önce müziğin sesini yükseltip duymamaya çalıştım :)  Sonra baktım ki ısrarla tıkır tıkır devam ediyor, gözlük kapağını kontrol ederken açma butonunun basılı kaldığını fark ettim ve elimle düzelttim. Çok şükür bidaha duymadım.
bende buton basılı kalmıyor ama genede yarın bir kontrol ederim. teşekkürler.

Geri
Üst Alt