23 NİSAN

Bu vesile ile hepimizin Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı kutlu olsun, Vatanımızı bize armağan eden Atatürk ve silah arkadaşlarının ruhu şad olsun, özlemle anıyor, bir fatiha okumaya hepimizi davet ediyorum. Sevgi ve Saygılarımla.

Bu vesile ile hepimizin Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı kutlu olsun, Vatanımızı bize armağan eden Atatürk ve silah arkadaşlarının ruhu şad olsun, özlemle anıyor, bir fatiha okumaya hepimizi davet ediyorum. Sevgi ve Saygılarımla.
Başta vatanımızın kurtarıcısı ve kurucusu olan ATATÜRK'ün ve aziz ŞEHİTLERİMİZİN ruhları şad olsun 

olmasalardı OLAMAZDIK...

Ekli dosyayı görüntüle 3574

Moderatör tarafında düzenlendi:
Temel olarak; ŞEHİT çocuklarının korunması, okutulması ve desteklenmesi amacıyla başlatılan, önce bölgesel olup, sonra M. Kemal Atatürk'ün teklifiyle tüm yurda yaygınlaştırılarak kutlanan, gel gör ki, günümüzde ŞEHİTlerimiz gerekçe gösterilip kutlanması iptal edilen, edilmeye çalışılan 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayram'ı, tarihsel amacını, anlamını ve değerini kavrayabilmiş tüm halkımıza kutlu olsun...

Gülerek, eğlenerek, düğün-dernek ile değil, bilerek, anarak, anlayarak, tüm şehitlerimize saygı duyarak kutlayacağız...

Not: Şehit çocuklarına yardım amaçlı kurulan oluşum daha sonra Çocuk Esirgeme Kurumu'na dönüştürülmüştür. ...Ve şu an Aile Bakanlığına bağlıdır.

Saygılar...

@HaKHocam bi laf var biliyosun 

ALLAH Bu MİLLETe birdaha

İSTİKLAL MARŞI Yazdırmasın ...

Ne yazıkki düşmanımız dostumuzdan katbe kat fazla olduğu bu günlerde biz bize daha yakın daha bir olmamız lazım

Ne kadar bir olursak okadar iri ve diri olacağımız şuurunu bize versin yüce ALLAH...

23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk Bayram'ı kutlu olsun,

Sent from my iPad using Tapatalk

23 Nisan kutlu olsun. Çocuklar geleceğimiz yarınlarımız.

Ulusal Egemenlik  (ve Çocuk) bayramınız  kutlu olsun...

Konuyu gormeyip ben de actim. Herkese iyi bayramlar..

By me

Geri
Üst Alt