Sabah Çizik Araba görülünce Ne yapılır (Takmıcam arkadaş Valla Takmıcam)

İsim
Onur
Evet Arkadaşlar bu bölümün müdavimi olarak sabah arabama doğru yürüdüm evin önünde yer olmadığı iki apartman yanıma kaldırıma park ettim.Tüm arabalar aynı yere dizildiği için oraya park ediyoruz mahallecek.Uzaktan sağ ön kapıda beni bekleyen bir süpriz gördüm.Artık başıma okadar çok geldiki tepki vermedim.Eğildim baktım sayıp sövmek istedim inanın o bile gelmedi içimden.Gözü olanın gözü çıksın dedim bindim geldim işe.Aracın durduğu yer ve çizik resmi ektedir.Kamerayı kontrol ettim ama sarsıntı büyük olmadığı için sanırım kayıt yok cihazda.Buda elimizde patladı.Şeytan diyorki Araba komple çiziline kadar bekle sonra meydanda yak arabayı bu şehrin şöförlerinin kullandıklara araca diyip say söv diyor ,çağır gazeteyi fotoğrafçıları ibretlik olsun.

SAYGILARLA

Ekli dosyayı görüntüle 3512

Ekli dosyayı görüntüle 3513

Geçmiş olsun Hocam. Çizik Araç siyah olunca çok daha fazla belirgin oluyor. En kötüsü bu olsun aracınızın başına gelenin. allah daha beterinden korusun.Hepimizde azdan çoktan çizik oluyor yada olmaya aday... ne kadar kollarsan kollaa bir kendini bilmez- Bilerek-bilmeyerek de olsa buna sebep olabılıyor. Tekrardan Geçmiş olsun.

Evet Arkadaşlar bu bölümün müdavimi olarak sabah arabama doğru yürüdüm evin önünde yer olmadığı iki apartman yanıma kaldırıma park ettim.Tüm arabalar aynı yere dizildiği için oraya park ediyoruz mahallecek.Uzaktan sağ ön kapıda beni bekleyen bir süpriz gördüm.Artık başıma okadar çok geldiki tepki vermedim.Eğildim baktım sayıp sövmek istedim inanın o bile gelmedi içimden.Gözü olanın gözü çıksın dedim bindim geldim işe.Aracın durduğu yer ve çizik resmi ektedir.Kamerayı kontrol ettim ama sarsıntı büyük olmadığı için sanırım kayıt yok cihazda.Buda elimizde patladı.Şeytan diyorki Araba komple çiziline kadar bekle sonra meydanda yak arabayı bu şehrin şöförlerinin kullandıklara araca diyip say söv diyor ,çağır gazeteyi fotoğrafçıları ibretlik olsun.SAYGILARLA

/monthly_2016_04/IMG_20160421_083515.thumb.jpg.6bb702c2325e57b92fafc0f7ba3e9112.jpg

/monthly_2016_04/IMG_20160421_083526.thumb.jpg.c5ba045e815540b8f6e1d1ab7d44a8db.jpg
Gecmis olsun hocam. Su aralar iyice insanimizdan suphe eder hale geldim. Hem trafikte kural tanimayan insanlarin hayatini maddi birikimlerini tehlikeye atan tanimlayamadigim varliklar, hemde yolda - otopark ta nedensiz bir bicimde arabalari cizen mahlugatlar var. Ya arkadas ne istiyorsun arabadan? Cizince eline ne geçti? Niye boyle birseyi yapmaya ihtiyac duyarsin? Ulkenin civisi cikti cidden iyice.[emoji35] [emoji35] [emoji35]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam geçmiş olsun, hiç takılmayın böyle şeylere, araba bu sonuçta elbet çiziği vuruğu olacaktır.

Gidip bir rütuş yaptırın, güzel güzel binmeye devam edin arabanıza, 1 kere yaşıyoruz, 1 saniyenin dahi değerli olduğu hayatta böyle şeylerle canınızı sıkmaya değmez  :'(

Geçmiş olsun Hocam, bunu yapanlar nasıl bşr zevk alıyor anlamıyorum gerçekten. Çizince eline ne geçiyor acaba. Canınızı sıkmayın diyeceğim ama...

Hocam geçmiş olsun, hiç takılmayın böyle şeylere, araba bu sonuçta elbet çiziği vuruğu olacaktır.

Gidip bir rütuş yaptırın, güzel güzel binmeye devam edin arabanıza, 1 kere yaşıyoruz, 1 saniyenin dahi değerli olduğu hayatta böyle şeylerle canınızı sıkmaya değmez  :'(
hocam @RockandRage hocamızın biraz fazla oldu artık. isyanı onadır :)

biz geçmiş olsun demekten yorulduk, insanlar nazar değdirmekten yorulmadı.

Mal düşmanı dedikleri bu işte hocam, maalesef bu tiplerden her yerde mevcut. Ne desek boş. Bir senesi amcam yazlığa yepyeni bir araba ile gelmişti, adam daha almış bismillah bize gelmiş. Ertesi sabah arabanın tavanı hariç her yerinde dans edercesine çizmişlerdi derin derin. Aldı doğruca gerisin geri sattı. Sıkmayın canınızı hocam, geçmiş olsun.

çekemiyorlar hocam yazıktır ya gecmiş olsun emek verip alsalar o zaman anlarlar kıymetini olsun sıkmayın canınızı

@Ender@ansolak@knocknock@fcsrn@maniax@kimi-emd@erkanz@EMRAH ATTS

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.Bende çözemiyorum bu insanları bu kadar umursamaz olmamalı insanlar.Aracı alalı 5 ay oldu 2 vuruk 2 çizik vakamız var.Senelerce insanlar nasıl tahamül ediyorlar bu duruma anlamıyorum.Gidip yaptıracağım gene yapacaklar daha sol kapıdaki göçük ve çizik duruyor.Gelecek ay yaptırayım bari diyordum şimdi bu eklendi.Hayır sürekli olacak bir şeyse yaptırmayayım yada arabayı kaplatayım lastikle falan öyle dolaşayım.İsyanım size değil arkadaşlar yanlış anlamayın başka nerede isyan edeceğim bilmiyorum.Desteğiniz için teşekkürler.

SAYGILARLA

Geçmiş olsun hocam. Öncelikle sakin olun, Allah dermansız dert vermesin. Hallolur bir şekilde canınızı sıkmayın.

Bende park ettikten sonra aklım gidiyor ama hangi insanı eğiteceğiz? Ya sabır çekip devam ediyoruz.

Evet Arkadaşlar bu bölümün müdavimi olarak sabah arabama doğru yürüdüm evin önünde yer olmadığı iki apartman yanıma kaldırıma park ettim.Tüm arabalar aynı yere dizildiği için oraya park ediyoruz mahallecek.Uzaktan sağ ön kapıda beni bekleyen bir süpriz gördüm.Artık başıma okadar çok geldiki tepki vermedim.Eğildim baktım sayıp sövmek istedim inanın o bile gelmedi içimden.Gözü olanın gözü çıksın dedim bindim geldim işe.Aracın durduğu yer ve çizik resmi ektedir.Kamerayı kontrol ettim ama sarsıntı büyük olmadığı için sanırım kayıt yok cihazda.Buda elimizde patladı.Şeytan diyorki Araba komple çiziline kadar bekle sonra meydanda yak arabayı bu şehrin şöförlerinin kullandıklara araca diyip say söv diyor ,çağır gazeteyi fotoğrafçıları ibretlik olsun.

SAYGILARLA

Ekli dosyayı görüntüle 3512

Ekli dosyayı görüntüle 3513
Değerli Onur hocam;

Geçmiş olsun

Golf'ünüz var ki böyle sıkıntılara sahipsiniz..

Ya benim gibi hasretle özleyenler?

Bir de bu taraftan bakın...

Rötuşla kapanır dert edilecek bir şey değil bana kalırsa

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sizlerden bu şekilde "çizilme" hikayeleri duydukça arabayı otoparkta nereye park edeceğimi bilemeden dolaştığım süreler gittikçe artıyor. En kuytu, en güvenli yer derken bazen 10 dk dolaştığım oluyor son zamanlarda..en son aracıma üzerinde Renault 12 Toros resmi olan bir branda yaptırıp, gece onu kullanmayı düşündüm ..Çok geçmiş olsun

@RockandRage

Onur hocam artık söylenecek bir şey kalmamış. Hepsinin bir tesadüf olacağına inanmıyorum artık. Bahtsızlık, şansızlık değil bunun açıklaması. Nazarı falan olduğu gibi geçtim zaten. Önünüzde 4 seçenek var.

1- Kalbi ve beyni çıkarıp bir köşeye kaldırıp arabaya eşek niyetine binmek, umursamamak.

2- Arabanın çizik ve vuruklarını yaptırıp, yenilerinin eklenmesini beklemek.

3- Hızlı bir şekilde otoparkı olan bir siteye taşınmak.

4- Arabayı satıp, bu dertten komple kurtulmak.

Geri
Üst Alt