15 inç jant

Semih

Üye
İsim
Semih
15" jant satmak isteyen arkadaşlar buradan irtibata geçerse sevinirim tercihen alüminyum jant ....

@Semihdegerli hocam şimdiden hayırlı olsun

kıymetli forumdaşlarımız arasında mutlaka bir dostumuz vardır aracında değişiklik yapmak isteyen 

15 inc bildiğim kadarıyla sadece midline paketlerde çıkıyor  :'(

@yusuf hocama haber verelim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Semih semih hocam ben 17ye geçiş yapacağım bu hafta sonu büyük ihtimalle. Hiç çiziksiz 15 inc jantlarım var düşünürseniz. 

Aranan jant bulunmuştur

teşekkürler @yusufhocam bereketini gör... :) :) :)  

@yusuf hocam sizin yeni yakıt tüketim degerlerinizi bekliyorum. 

Lastik olarak hangisini seçtiniz? 

Konfordaki değişimi de değerlendirirseniz sevinirim. 

@KB hocam konfor çok hissetmedim diyebilirim. Değer yani. Hissettiğim şey yol sesi :) goodyear eagle asmtrc 3 aldım. 

Ekli dosyayı görüntüle 3584

Yakıt olarak 0.3 0.5 arası derim en fazla. Uzun yolda muhtemelen kadar da olmaz. Yol tutuş müthiş artti. Dip gaz kalkışta pati çekme yok denecek kadar az. Frenleme hissedilir şekilde daha iyi. Virajda sanki döndüğüm yöne birşey çekiyormuş hissi vardı ilk virajvirajlarda ;(

Güle güle kullan :)  @yusuf jantlar ne marka?

@yusuf hocam patinaj lastiğin özelliği ve eskimesiyle alakalı bence. Çünkü benim 2013 üretimi 224/45/17 Pirelli P7 ler U dönüşü yaparken bile kayıyor :) ani kalkış yapmak mı? O da neymiş diyorum :)

Ayrıca sizin midline bildiğiniz highline oldu, ileride bir de U Led taktırırsınız Abdullah ustaya :)

@MSE hocam sizin araç 1.4 ;) pati bitti demiyorum ama ciddi azaldı.

@calikCms marka jantlar. Bu arada orjinal jantin içinde cms yazıyordu :)

@yusuf hocam hayırlı olsun jantlar yakışmış

@yusufyusuf hocaam hayırlı olsun güle güle kullanın ama konya yollarında ortalamaları karşılaştırıcaz bakalım sonucu çok merak ediyorum  s=s15

Geri
Üst Alt