Dijon dan Madrid Jantlara Geçiş :)

Hayırlı olsun, çok yakışıklı olmuş. Pasifik ve Madrid iyi bir ikili olmuş.

hayırlı olsun Ender hocam çok güzel olmuş

10 numara 5 yıldız olmuş. araca agresiflik katmış. hayırlı olsun.

@Ender Ender Hocam ben Durban'dan daha fazla beğeniyorum bu jantları :)  Güle güle kullanın, maşallah :)

@Ender hocam Madrid benim en beğendiğim Jant, Can tavan ile uyumu çok güzel duruyor, güle güle kullanın.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@Ender Bey cok guzel olmus gule gule kullanin, allah kismet ederse siparisim Madrid Jant ile olacak :)  

@Ender

hocam maşallah yakışmış madridler :'(

Çok yakışmış Ender hocam. Plastidip biraz boğmuştu arabayı sanki. Bu çok yerinde bir tercih oldu :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hayirli olsun hocam pasifikle birlesince cok yakismis madrid dijonlari ne yapmayi dusunuyorsunuz hocam
Dijon ları verdim madridleri aldım hocam.

One Life Live it.!!!

@Ender Ender Hocam ben Durban'dan daha fazla beğeniyorum bu jantları [emoji4] Güle güle kullanın, maşallah [emoji4]
Durban Bulursan Madridler Senindir [emoji1]

One Life Live it.!!!

@Ender hocam durban olunca yay da gerekecek yoksa biraz leylek gibi durur gibime geliyor, böyle daha konforlu olacaktır bence.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

555b956678ab8f78833c92b99237e87e.jpg
63b4f9a3827b1798a2a141ad62b704ec.jpg
50bb66eff159899d4ab0e909da5ed441.jpg
8cd256fe493138843721055827a6d5c9.jpg

Herkese Ayrı Ayrı çok Teşekkür ederim Arkadaşlar . Güzel yorum ve düşünceleriniz beni daha da mutlu etti ve çok daha sevmeme yardımcı oldu [emoji1]

One Life Live it.!!!

Herkese Ayrı Ayrı çok Teşekkür ederim Arkadaşlar . Güzel yorum ve düşünceleriniz beni daha da mutlu etti ve çok daha sevmeme yardımcı oldu
emoji1.png

One Life Live it.!!!
çok yakışmış

güle güle kullanın :)

Geri
Üst Alt