Fiat linea

@DoğanARABACI teşekkürler hocam. 

Linea sesini de duymuş olduk böylelikle. Yol sesini direk içeride hissediyorum. izlediğim 14 dk'lık sürede sizinle aynı km'yi yapmış gibi hissettim. Kafam şişti yol sesinden, önceki arabamı da sürmekten bıkmıştım zaten bu yüzden.

Hem Golf hem de linea cephesinde tarafsız görüşlerinizi aktardığınız için size ayrıca teşekkürlerimi sunarım.

Sevgiler + Saygılar. 

@DoğanARABACI teşekkürler hocam. 

Linea sesini de duymuş olduk böylelikle. Yol sesini direk içeride hissediyorum. izlediğim 14 dk'lık sürede sizinle aynı km'yi yapmış gibi hissettim. Kafam şişti yol sesinden, önceki arabamı da sürmekten bıkmıştım zaten bu yüzden.

Hem Golf hem de linea cephesinde tarafsız görüşlerinizi aktardığınız için size ayrıca teşekkürlerimi sunarım.

Sevgiler + Saygılar. 

@DoğanARABACI Hocam ağzınıza sağlık. Zevkle izledim baştan sona :)
Teşekkür ederim , sizin gibi dostlarımla farklı tecrübelerim oldukça paylaşmaktan gurur duyacağımdan emin olabilirsiniz.

@DoğanARABACI Hocam ellerine sağlık keyifle izledim videonuzu umarım videolarınızın devamı gelir. Ancak  lineayı daha  önceden kullandığım için bi türlü ısınamadım daha doğrusu fiat grubu dizel araçlara ısınamadım bana hep çok sesli gelmiştir . Bir de videonuz da dediğiniz gibi lineanın ön takımları çok zayıf insana güven vermiyor size katılıyorum.

Geri
Üst Alt