Volkswagen'im Nerede? Sipariş sürecinin adımları, mesajları ve yaklaşık süreleri?

@HaKteşekkürler hocam

siz sigorta ve kaskoyu dışarıdanmı yaptıracaksınız ve uzatılmış garanti almayı düşünüyormusunuz..

saygılar...
Kredi kullanmayacağım için kendi sigortacıma yaptırmayı düşünüyorum. Ama kredi kullansaydım avantajlarını değerlendirirdim tabii.

@HaKbende az bi ihtiyaç kredisi çekmeyi düşünüyorum hocam dediğiniz gibi kasko değilse bile sigortayı bende dışarıda yaptırmayı planlıyorum garanti uzatmanın ne kadar etkisi var tahminen kaça çıkar daha önceki arabam da yaptırmadım şimdi yaptırsammı diede düşünüyorum saygılar hayırlı geceler....

@HaKbende az bi ihtiyaç kredisi çekmeyi düşünüyorum hocam dediğiniz gibi kasko değilse bile sigortayı bende dışarıda yaptırmayı planlıyorum garanti uzatmanın ne kadar etkisi var tahminen kaça çıkar daha önceki arabam da yaptırmadım şimdi yaptırsammı diede düşünüyorum saygılar hayırlı geceler....
Hocam bence çok gerek yok. Çıkacak sorunlar 2 yılda çıkacaktır.

Bizde ötv raporunun elimize geçmesini bekliyoruz sipariş vermek için daha kaç zam daha yiyeceğiz meçhul.aklımdaki birkaç opsiyondan vazgeçebilirim belki

Moderatör tarafında düzenlendi:
@OnurD7tesekkurler. Evet plakalıksiz olmasını söyledim yapıştırdılar. Satış temsilcisine söylerseniz yardımcı oluyor.

Aracimin resimleri bugun elime ulasti. Yarin sabah denizliye gidip teslim alacagim nasipse. 

Plakalik taktirmalimiyim yoksa sadece plakyi mi yapistirtsam oneriniz nedir, dusme gibi bir durum olur mu 

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@OnurD7 tesekkurler, evet onceki araclarimda ses yaptigina sahit oldum hem goruntusu hemde bu ses problemi yasamamak icin dusunuyorum 

@yusuf hocam tesekkur ederim. en kotu bende sizin gibi yaparim "söküp atarım" :) :)

@OnurD7 tesekkurler, evet onceki araclarimda ses yaptigina sahit oldum hem goruntusu hemde bu ses problemi yasamamak icin dusunuyorum @yusuf hocam tesekkur ederim. en kotu bende sizin gibi yaparim "söküp atarım" [emoji4][emoji4]
Hayirli olsun guzel gozukuyor.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@asthenia Değerli Hocam, plakalık net bir şekilde önermiyorum. Hem onu takmak için tamponu deliyorlar, plakayı herhangi bir camcıya felan gidin siyah silikon sıksın olay tamamdır. ;)

Çift taraflı bantta tutmama sorunları olabiliyor.

@yusuf ve @fcsrn hocalarim, sabah bayiye ulastigimda takmamis iseler taktirmayi dusunmuyorum plakaligi :)  

cevaplariniz icin tesekkur ediyorum, teslimatta bol bol foto cekecegim yarin aksam insallah bu heyacani sizlerle paylasabilirim.

@asthenia Değerli Hocam, plakalık net bir şekilde önermiyorum. Hem onu takmak için tamponu deliyorlar, plakayı herhangi bir camcıya felan gidin siyah silikon sıksın olay tamamdır. [emoji6]Çift taraflı bantta tutmama sorunları olabiliyor.
Köpeğin çarptığı plaka yamuldu. Çift taraflı bantla yapıştırmıştım şimdi sökülmüyor Eren :) 120 kg taşır yazıyordu bantın paketinde :)

Geri
Üst Alt