Volkswagen'im Nerede? Sipariş sürecinin adımları, mesajları ve yaklaşık süreleri?

Dogus Oto'muz hala yukleyemedi tira, fatura kesildi icin durumumuzda degismis :)

Untitled-1.jpg

1 Haziran 2016, 23:11 de tirimiz yola cikmis. Yarin Denizli'ye ulasacak arac fakat haftaya teslim alabilecegim bos gunum yok sehir disina cikabilmem icin. ST  arac eline ulastiginda fotografini gonderebilecegini soyledi, gelince paylasacagim..

Moderatör tarafında düzenlendi:
@HaKhayırlı olsun hocam 

21 mart sipariş 

21 mayıs sevk yanlış hatırlamıyosam doğrumudur...

opsiyonlar bukadar farkediyormu hocam benimde 25 mart sipariş girişi ve hala üretim aşamasında yazıyor...

@HaKHocam benim araç bu sabaha karşı üretimi bitmiş Limana sevkini bekliyormuş....

@HaKhayırlı olsun hocam 

21 mart sipariş 

21 mayıs sevk yanlış hatırlamıyosam doğrumudur...

opsiyonlar bukadar farkediyormu hocam benimde 25 mart sipariş girişi ve hala üretim aşamasında yazıyor...
Evet Hocam, tam 2 ay sonra fabrikadan ayrıldı araç.

@HaKbenimkide bu sabaha karşı banttan inmiş bakalım nezaman gemiye binecek 15 ini bulur heralde  hocam...???

Haziran 20 sinden sonra bi zam daha varmış ama beni etkilemez heralde???

Haziran 20 sinden sonra bi zam daha varmış ama beni etkilemez heralde???
En geç 17 sinde proforma fatura elinizde olur Hocam. Takip edin ve proforma faturayı isteyin, sonrasında zamdan etkilenmezsiniz. Kasko ve Trafik sigortası teklifleri için de gerekiyor bu fatura Size.

Saygılar...

@HaKriski var ama kestiririm faturayı

taşıma esnasında bişey olursa mağdur olmam heralde hocam...

@HaKriski var ama kestiririm faturayı

taşıma esnasında bişey olursa mağdur olmam heralde hocam...
Fatura kestirmenize gerek yok.

Proforma fatura, Size kesilecek fatura değil,  VW Almanya'nın Bayiye kestiği faturadır. Üzerinde motor-şasi no bilgileri vardır. Siz sigorta şirketine bu faturayı, eklettiğiniz özel opsiyon bilgilerinizi ve yaklaşık anahtar teslim araç bedelini bildirerek teklif alabilirsiniz. Opsiyonları mutlaka poliçeye işlesinler.

Benim araç dün gece 23:30'da Kocaeli'ye geldi. Proforma faturayı da bu akşam üstü tarafıma gönderdi ST.

Saygılar...

@HaKteşekkürler hocam

siz sigorta ve kaskoyu dışarıdanmı yaptıracaksınız ve uzatılmış garanti almayı düşünüyormusunuz..

saygılar...

Geri
Üst Alt