Volkswagen'im Nerede? Sipariş sürecinin adımları, mesajları ve yaklaşık süreleri?

Aşağıya eklediğim Volkswagenim ekranındaki sorunun anlamı nedir? Ne işe yarar? Neye hizmet eder? Doğuş bunu buraya neden koymuştur? Bir bilen, tecrübesi olan, farklı mesaj alan var mıdır?"Siparişinizi takip edin..." İyi de Ben hevesliyim, gayretiyim ama Siz de tık yok. Yerinde sayan şeyi nasıl takip edeceksin?

Bunun yerine, "Bayinize gelince haberiniz olur" yazsalarmış, "Nasıl hizmet ama..." diye de bir dip not, yanına da bir gülen yüz... çok daha hayırlı iş yaparlarmış.

Neredeyse 1 ay oldu, giriyoruz bilgileri karşımıza çıkan ilk ve değişmesiz tek mesaj "Üretim aşamasında..." Resmen tüm sipariş sürecini tek bir mesaja indirgemişler.

CANLI Destek'le iletişime geçiyoruz; "Biz de aha tıpkısının aynısını görüyoz" şeklinde hiç şaşırtmayan bir destek alıyoruz, hepsi bu...

/monthly_2016_04/image.thumb.jpeg.27733678fecb128b27c55f2f7b975a4b.jpeg
"Bayinize gelince haberiniz olur". [emoji106][emoji106][emoji106]

Bu mesajı gördüğümün tam 20. günü bugün. Değişen bir şey yok, yine aynı mesaj. "Sipariş süreciniz devam ediyor" gibi birşey mi bu acaba? :(  

Ekli dosyayı görüntüle 3456

@HaK Hasan hocam benim 25 gün bitti hala aynı ekrandayım  8D  Sürekli bu ekranda kalacağım diye korkmaya başladım,sağdan soldan ellerinde olan araç sorduruyorum bayiilere korkumdan  &:

96c60ddfcd053163e7b8ea9b21ae6ca3.jpg
bendede durum aynı [emoji30][emoji30][emoji30]

Golf 1.2 tsı bmt 110ps comf. Manuel

2016 tornado kırmızı

İçi siyah

Led arka stop

17" dijon jant

Işık görüş paketi

Panoramık cam tavan

Bi-xenon ve gündüz led

Sürüş konf. Paket

Yer tasarrufu stepne

Anahtarsız giriş ( güvenli kilitlemesiz)

Elk katlanır ayna

+ ergoActive Koltuk

İşin komik tarafı mayıs ilk haftası burada deniliyor araç ısrarla, hatta mevcut aracımı ona göre satacağım da net bilgi almam lazım diyorum ST'ye siz ay sonunda satın şu an sorun gözükmüyor diyip duruyor  s=alsaa  eğer mayıs ilk haftası bayide olacaksa bugün yarın en geç sevk edilmesi gerekiyor limana aracın aama hala tık yok. Kime inanacağımı şaşırdım, sinirden gidip opel astra excellence alacağım çat para  &:

İşin komik tarafı mayıs ilk haftası burada deniliyor araç ısrarla, hatta mevcut aracımı ona göre satacağım da net bilgi almam lazım diyorum ST'ye siz ay sonunda satın şu an sorun gözükmüyor diyip duruyor  s=alsaa  eğer mayıs ilk haftası bayide olacaksa bugün yarın en geç sevk edilmesi gerekiyor limana aracın aama hala tık yok. Kime inanacağımı şaşırdım, sinirden gidip opel astra excellence alacağım çat para  &:
Hocam, Sizin araç bugün üretim hattına girse bile en en erken 12-13 Mayıs bayiye gelişi, o da Cuma, iş kalır 16'sına. ST'yle bahse girmeye kalkın bakalım girebilecek mi? Bence kesin yan çizer. :)  

Saygılar....

@HaK Hocam tek umudum şu an üretimde olması ve hafta içinde limana sevk. Başka türlü sistemde bir hata yoksa gecikiyor zaten  &o

@HaK Hocam tek umudum şu an üretimde olması ve hafta içinde limana sevk. Başka türlü sistemde bir hata yoksa gecikiyor zaten  &o
Üretime gireceği planlanmış güncel dönemi/tarihi ST'ler biliyor Hocam. Hemen telefon açıp öğrenebilirsiniz, hele üretimde ya da üretime girmek üzere ise kesin bilgi verebilir Size.

Saygılar...

Sırf bu belirsizlik yüzüne ilk verdiğim siparişten vazgeçip başka bi bayide üretimi tamamlanmış beyaz u led cam tavanlı 1.4 hıghlıne manuel araca kapora gönderdim.Mayıs ortasında teslim edilecek gözüküyor.Önceki siparişimden vazgeçeceğim st yurt dışında eğitimdeymiş.İlk siparişimin gelmesi haziran sonu temmuz başını bulacak gibi gözüküyor çünkü.

@Striker02

Değerli Hocam 

Gözünüz aydın olsun. 

Bir haftaya elinizde olur anahtarı dilerim

@silvershadow çok teşekkür ederim Murat hocam. Inşallah. Darısı tüm bekleyen arkadaşların görmesi dileğiyle.

Geri
Üst Alt