Golf 7 R Panjur ve Sağ-Sol Çamurluk Logo Montajı

Sonuç
6e0b48d723d7b5b1d6e29106745443f5.jpg
a15008c108e3f4b0469e719392e470ca.jpg
4099bab3e2c6d91bbf2d259dd1c64b90.jpg

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Müthiş olmuş hocam güle güle kullanın. Sanki durbanlar gunmetal olsa müthiş bir uyum daha sağlanacakmış :)

@theGenius Hocam çok tşk ederim Aynen katılıyorum.Sıra sizdeki R ayna kapaklarına geldi onunla bi uyum içerisinde olacağını düşünüyorum

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@theGenius Hocam çok tşk ederim Aynen katılıyorum.Sıra sizdeki R ayna kapaklarına geldi onunla bi uyum içerisinde olacağını düşünüyorum SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bir tavsiye vereyim hocam o Zaman size, R logolar siyah olduğu için kapaklara 600 lira vermeden önce kendi kapaklarınızı parlak siyaha bir boyatın derin. Eğer tatmin olmazsanız yine alırsınız :) şu görüntüye siyah daha güzel gidecektir bence.

eline Sağlık Oğuzhan Hocam :)  süper olmuş 

Bir tavsiye vereyim hocam o Zaman size, R logolar siyah olduğu için kapaklara 600 lira vermeden önce kendi kapaklarınızı parlak siyaha bir boyatın derin. Eğer tatmin olmazsanız yine alırsınız [emoji4] şu görüntüye siyah daha güzel gidecektir bence.
@theGenius hocam haklısınız bende öyle düşündüm bi öyle deneyeyim yalnız işçiliği güvenemiyorum burada SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çok güzel olmuş , elinize sağlık

@theGenius hocam haklısınız bende öyle düşündüm bi öyle deneyeyim yalnız işçiliği güvenemiyorum burada SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam Adana'ya falan giderseniz orada yaptırırsınız. 50-60 liraya boyarlar o kapakları. Antalya'daki golfcülerden Mehmet kardeşim piano blacke boyatmış inanılmaz yakışmıştı. Ben de boşa çıkan beyaz kapakları boyatmayı düşünüyorum. En kötü değişmeli kullanırım :)

Hocam Adana'ya falan giderseniz orada yaptırırsınız. 50-60 liraya boyarlar o kapakları. Antalya'daki golfcülerden Mehmet kardeşim piano blacke boyatmış inanılmaz yakışmıştı. Ben de boşa çıkan beyaz kapakları boyatmayı düşünüyorum. En kötü değişmeli kullanırım :)
@theGenius Hocam Adana'ya gidiyoruz bazen ama Adana da ben de yapan kişiyi bulamadım.Piano Black daha hoş olur acaba Mehmet Hocamla irtibata geçebilir miyiz, ben kapakları göndersem yaptırabilir mi acaba?Ben de sizin gibi düşündüm açıkcası R ayna kapaklarını alırsam bu beyazlarıda Piano Black yapıp değişmeli kullanırdım

@theGenius Hocam Adana'ya gidiyoruz bazen ama Adana da ben de yapan kişiyi bulamadım.Piano Black daha hoş olur acaba Mehmet Hocamla irtibata geçebilir miyiz, ben kapakları göndersem yaptırabilir mi acaba?Ben de sizin gibi düşündüm açıkcası R ayna kapaklarını alırsam bu beyazlarıda Piano Black yapıp değişmeli kullanırdım
İletişime geçeriz hocam sorun değil. Hatta kendisi fotoğraf falan da gönderebilir sorun olmaz :)

@Exe7  Oğuzhan hayırlı olsun güle güle kullan...

Hayırlı olsun, beyaza çok yakışmış. Maliyeti nedir? Bir de parça numaralarını paylaşabilir misiniz?

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt