Far Değişimi

burak1872

Üye
İsim
Burak
Araç
GOLF 7 2015 1.2 TSI MANUEL
Herkese iyi pazarlar.

Arkadaşlar 1.2 tsi comfortline araçımın farları değiştirmek istiyorum.
2015 araçtan çıkma higline far satıyor bir arkadaş alsam direk benim araçıma uyumlu olur mu ?

fiyatı : 5000 tl

Herkese iyi pazarlar.

2015 araçtan çıkma higline far satıyor bir arkadaş alsam direk benim araçıma uyumlu olur mu ?

Merhaba, bende taiwann dedikleri ürünü kullanıyorum soket sokete uyumlu. Şöyle bi bilgi edinmiştim yetkili servisten ne kadar doğru bilmiyorum sizi yanlış yönlendirmiyim. Orjinaller soket sokete uyumlu değil, ona göre tesisat yapısı var demişlerdi.

Herkese iyi pazarlar.

Forumda konusu mevcut u lede geçildi araştırıp bulabilirsiniz parça no ları tesisat altyapı hepsi mevcut. Direk değişim soket sokete uyumlu değil tesisat değişmesi gerekiyor. Konu mevcut var detaylı bir şekilde golf 7 halojenden u lede geçiş diye

Herkese iyi pazarlar.

Merhabalar,comfortline aracınız için Higline farı soket sokete takmak ne yazık ki mümkün değildir..Yapılacak işlemi şöyle özetliyeyim sizlere,aracınızın oem soketlerindeki pimlere göre satın alıcağınız highline farın soketlerini değiştirmeniz gerekiyor. (700-800 TL Civarı ücreti) Highline farın soketlerini comfortline uyumlu soket ile değiştirdiğiniz takdirde aracınıza takabilirsiniz.

Geri
Üst Alt