Renault Megane IV

yusuf

Yönetici
İsim
Yusuf
Görseller talisman ile aynı izleri taşıyor.

1143_dbee9307fe8744378063363efa71677326d6fe82.jpg

1145_57314dfd307779bda4ebb22c4afaec4b7dad9156.jpg

1147_19aed2ffa83b1f68952727eaddad6f883606f6eb.jpg

Ben arka farların uzayan kısımlarını beğenmedim. Önden fena durmuyor aslında.. Ama bu farları böyle uzatmak nereden akıllarına geldi merak ediyorum!

2480561803-2016-renault-megane-ilk-resim-galerisi.jpg

İç tasarımını fena bulmadım. Gördüğüm kadarıyla golfteki gibi kullanıcı odaklı bir konsol mevcut.

Konsol tasarımı da kadjardaki gibi değilde, ilk olarak escape de kullanılmış ve sevilmiş, talisman da da benzer şekilde gelecek olan tasarım anlayışı benimsenmiş.

Arkası güzel

Önü , yeni avensise benziyor , yani işe yaramaz.

Renault bu kafayı değiştirmesi lazım artık. Standart bir çizgi şart

Yalnız yukarıda görsellerdeki (mavi) SPORT GT versiyonmuş Yusuf Hocam..

Sanıyorum biz aşağıdaki şekilde göreceğiz çoğunlukla..

248062645-2016-renault-megane-ilk-resim-galerisi.jpg

2480775497-2016-renault-megane-ilk-resim-galerisi.jpg

2480244129-2016-renault-megane-ilk-resim-galerisi.jpg

2480561803-2016-renault-megane-ilk-resim-galerisi.jpg

2480307183-2016-renault-megane-ilk-resim-galerisi.jpg

@yusuf

@gdervisoglu

Tasarım her türlü dikkat çekici. Ama arkadaşın da dediği gibi bir çizgi yok... Bir golfteki gelişimi bunlarda gitmek zor. Bu olmadı diyip baştan başlıyorlar.

@zambor007

Cliodan ziyade yeni talisman ile her yönü clio benzer. Passat golf gibi diyelim.

İç mekan yine olmamış. Mevcut kasadan görsel olarak güzel, ancak fiyat çok önemli.

Fark yaratmanız için Golf Astra Focus kullanıcılarını hedeflemeniz lazım fiyat bu yüzden önemli.

Talismanın ise Latidude'den fazla ilgi göreceğeni sanmıyorum. 

(Dikkat bu ileti isyan içerir !!)

Eskiden bir malın yenisi çıkardı eskisiyle yaklaşık aynı fiyat olurdu ama daha iyi daha geliştirilmiş olduğu için alınabilirliği olurdu ve mantıklı gelirdi "yeni ... aldım" diye sevinilirdi.Şimdi yeni çıkan herşey çok zamlı çok daha yüksek fiyatlarla geliyor o zaman kullanıcıya hitap etmiyor ki.Örneğin opel astra,yeni kasasının full olanının 100 bin TL civarı olacağı söyleniyor.O zaman ne anladım ben işten.Bu araba da eğer 80-85 bin olacaksa ben evin internetini kapatır bu işleri bırakırım,bir pick-up alırım 30 bine hurdaya çıkana kadar binerim.Gerçekten yetti bu araba fiyatları.

@Orhan Hoca

Benzinli güzel bir motor seçenekleri yok hiçbirinde. Volvo v40 t3 vardı beğendiğim oda tükendi :)

erhan126 dedi:
(Dikkat bu ileti isyan içerir !!)

Eskiden bir malın yenisi çıkardı eskisiyle yaklaşık aynı fiyat olurdu ama daha iyi daha geliştirilmiş olduğu için alınabilirliği olurdu ve mantıklı gelirdi "yeni ... aldım" diye sevinilirdi.Şimdi yeni çıkan herşey çok zamlı çok daha yüksek fiyatlarla geliyor o zaman kullanıcıya hitap etmiyor ki.Örneğin opel astra,yeni kasasının full olanının 100 bin TL civarı olacağı söyleniyor.O zaman ne anladım ben işten.Bu araba da eğer 80-85 bin olacaksa ben evin internetini kapatır bu işleri bırakırım,bir pick-up alırım 30 bine hurdaya çıkana kadar binerim.Gerçekten yetti bu araba fiyatları.
Valla haklısınız...

Vergiler çok vicdansız ve adaletsiz...

Bir golfe bu kadar para verilir mi sorusunu o kadar çok duyuyorum ki!!! Cevabım şu oluyor...

Hani birisine aşık olursunuz da kusurları görmezsiniz,her şeye katlanırsınız  ya öyle düşünün diyorum...

Gelişme var kalitesi bayağı artmış görünüyor tabi gerçekte görmek lazım.

@maniax

İşte dizelden pahalli yaparsan 1 tane zor satarsın :) volvo bu kafa ile zor...

Geri
Üst Alt