ANKET-Golf'lerimizi Neden Satıyoruz?

Golf'lerimizi neden satıyoruz?

• Kullanılan toplam oy
    94
20 gün önce aramıza bebeğimiz katıldı. Bebişin de arabası var tabi otomatik vites hatta oto pilotlu  :'(  Bagaja bebek arabasını ilk koyma girişimim sonrası sonraki aracımın sedan olacağı kararı aldım. 

İlk gözağrım olan golfe maddiyat yüzünden hoşçakal demiştim. Aynı ilçeye satmıştım hatta. Okul çıkışı yolumu uzatıp her gün park ettikleri yerden geçiyordum.

Kısa bir süre sonra durum düzelince yeni golfler nasip oldu.

Şimdiki kullandığım mk6 ile 3 yıldır beraberiz. Kendisinden bir türlü ayrılamıyoruz ailecek. Hatta üst kat komşumu geçen yıl geri çevirmiştim. Geçenlerde yine sıkıştırdı ver artık şunu diye. 

Ama yeni ve bana göre en güzel kasa mk7 için yollarımızı yakında ayırıyoruz, inşallah.  

Tiguanı bekleyemedik, golf aldık. Kullandıkça sevmeye başladım. 

Satarsak eğer bir sonraki araç vw olmayacak büyük ihtimalle. Hem Doğuş'un satış politikası hem de Dsg sorunları. 

Ankete katılan 20 Golf Sevgidaşımız bizlere çok olumlu mesajlar verdi. Katılımcı sayısı arttıkça, verilen mesajlar daha net, daha detay sonuçlara da götürebilir bizleri...

-Ayağımı yorganıma göre uzatmayı bilirim.

-Yalınlık, Sadelik, Ergonomik yapı hoşuma gider.

-Aşırı değişimden, sil baştan dizayndan yana değilim.

-Aracıma oldukça sadığım, ondan kolayına vazgeçemem.

-Çoğu zaman Konforlu, Sakin, Risksiz sürüşü tercih ederim.

Saygılar.,,

Değerli Hasan HOcam;

Benimkisi stratejik bir karadı.

Gayrı menkul alabilmem için birikimimi arttırmam gerekliydi.

Satarken zarar etmedim çok şükür ve ciddi bir yatırım olduğunu bana gösterdi.

3 yaş ve 10 bin km psikolojik sınırını aşmadan satmalıydım.. ve öyle de oldu.

Cidden ailemizin bir bireyi ayrılmış gibi üzüldük günlerce..

Sonuçta bana en uygun seçenek olan:

Sattım, çünkü gayrimenkul alacağım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
maymun iştahlıyım sanırım ama 3 ayda değil yani :)  Yine de en yakın diye onu seçtim. Aklımda olan 3-4 araç var, golf'ü satarsam onlardan birini almayı planlıyorum kısmetse. Bir de bu makyaj meselesi vs. biraz aklımı karıştırdı, makyaj gelecekse gelmeden satayım istedim. Gerçi makyajda gelmez heralde. Yoksa araçtan yana hiç bir memnuniyetsizliğim yok, sınıfının lideri ünvanını sonuna kadar hakediyor bence.

maymun iştahlıyım sanırım ama 3 ayda değil yani :)  Yine de en yakın diye onu seçtim. Aklımda olan 3-4 araç var, golf'ü satarsam onlardan birini almayı planlıyorum kısmetse. Bir de bu makyaj meselesi vs. biraz aklımı karıştırdı, makyaj gelecekse gelmeden satayım istedim. Gerçi makyajda gelmez heralde. Yoksa araçtan yana hiç bir memnuniyetsizliğim yok, sınıfının lideri ünvanını sonuna kadar hakediyor bence.
Anketin ilk maymun iştahlı golf kullanıcısısınız hocam, Golf'te ender rastlanır bu profile. :)  

D, E segmente dikey geçişe memnun oluruz tabii. Bir gün sıkılır da tekrar GOLF'e dönmeyi düşünürseniz, Bizler burada Sizi bekliyor olacağız.

Saygılar...

@HaK Hasan hocam  aracımı en kısa zamanda satma düşüncesindeyim satma isteme sebebim öncelikle yaşadığım  kaza ve model yükseltmek istememden dolayıdır. Kaza yapınca ister istemez soğunuyor arabadan. Tabi sonuç olarak amaç model yükseltmek :)   @jajaja cihan hocam gibi şeytan beni de bmw için dürtmüyor değil  :('

Maymun iştahlıyım ama model yılı yükseltmek için satıyorum

ben biraz daha kırbacı vurup binicem sonra satma düşüncem yaklaşır hergün bmw videosu izlemeye başlarım. 

sonra 3 tutkusu ya da 4 tutkusu diye bir kardeş forum açacağım :)

ben biraz daha kırbacı vurup binicem sonra satma düşüncem yaklaşır hergün bmw videosu izlemeye başlarım. sonra 3 tutkusu ya da 4 tutkusu diye bir kardeş forum açacağım [emoji4]
Zaten son bmw testimizden sonra GTA

3 yada 4 serisine geçecek gibi. Toplu filo indirimi gibi birsey yaptirmak lazim.[emoji41]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben biraz daha kırbacı vurup binicem sonra satma düşüncem yaklaşır hergün bmw videosu izlemeye başlarım. 

sonra 3 tutkusu ya da 4 tutkusu diye bir kardeş forum açacağım :)
Hafta sonu M paket bir tane kiralayacağım...

Maksat nefsim körelsin... 8D

@silvershadow hocam o eğlenceli dakikaladan kareler bekliyoruz. Koltuğa oturduğunuz anda o oturma pozisyonunun insana sürücü hissi verdiğini hissedeceksiniz. 

@ansolak hocam o dedigin indirimi guzel bi sekilde yaptirabilirsek super olur. alim tarihlerimizin hep ayni olmasi gerekecek ama

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin.

Geri
Üst Alt