ANKET-Golf'lerimizi Neden Satıyoruz?

Golf'lerimizi neden satıyoruz?

• Kullanılan toplam oy
    94

HaK

Üye
İsim
Hasan
Kalpten severek, 
Gönülden överek,
Hayallerimizi süsleyerek,
Opsiyonları hatim ederek,
Belki de üç ay bekleyerek,
Bu sürede Doğuş'a bile tahammül ederek,

aldığımız Golf'lerimizi neden elimizden çıkarttık, çıkartıyoruz ya da çıkartmayı planlıyoruz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hem model yükseltip hem içimde kalan opsiyonu eklemek için satmıştım :D

Ben bir daha bu rakamlara araba alamam. O sebeple uzun yillar binmek istiyorum Allah nasip ederse...

By me

@EMRAH ATTS Hocam, Siteye koyup nasıl olduğunu anlamadan satıvermişsiniz aracınızı. Yaşadığınız bu deneyiminizi Sizden öğrenmek isteriz, merak ettik doğrusu. Hem bizler için de bir tecrübe olur.  :)

Saygılar...

Is kurmak icin satma secenegi eklenebilir. Aile genisledigi icin de ihtiyaclar degismistir bu secenekler de eklenebilir. Su an uzun vadede satma dusuncem yok en az bes sene kullanirim diye dusunuyorum. Ama hayat karsimiza ne cikarir bilemeyiz. Mesela son sinif.hukuk ogrencisiyim bekarim. Kariyer planimda akademisyenlik var ama olmamasi ihtimalinde avukatlik dusunuyorum. Avukat olursam buro acmak icin aracimi satabilirim.

Hocam hayırlısıyla kazasız belasız siparişim gelsin de alayım, daha sonra satma işini düşünürüz  8D

Fakat ilerde satarsam ya yeni modeli çıktığı için satarım, ya da üst segmente geçmek için.

Bir önce ki aracım 2014 1.2tsi midline idi.Aracımdan çok memnundum.. uzun vadeli kullanmayı düşündüğüm için hem model yılı hem de donanımsal olarak yükseltelim dedik.Yeni aracımı alalı da yaklaşık 2 ay oluyor.. iyi ki de böyle bir değişiklik yapmışım.. golf'e olan tutkum tavan yaptı diyebilirim :)

@HaK Hocam ev almak için satma seçeneği de bence hiç azımsanmayacak bir seçenek. Bu yüzden eklenebilir.  :'(

Is kurmak icin satma secenegi eklenebilir. Aile genisledigi icin de ihtiyaclar degismistir bu secenekler de eklenebilir. Su an uzun vadede satma dusuncem yok en az bes sene kullanirim diye dusunuyorum. Ama hayat karsimiza ne cikarir bilemeyiz. Mesela son sinif.hukuk ogrencisiyim bekarim. Kariyer planimda akademisyenlik var ama olmamasi ihtimalinde avukatlik dusunuyorum. Avukat olursam buro acmak icin aracimi satabilirim.
Seçenekler eklendi Hocam. Teşekkürler... :)  

@HaK

degerli hasan hocam biraz sabırsızım gözden çıkarttığım için durmasını istemedim tanıdığım bır arkadaşım var galerici benden kazanma durum bu araç bu şu paraya alıcaksan gel satışı yapalım dedim geldi araçta zaten sorun yoktu kontrol dahi etmeden binip satışı yaptık 

nette durdukca canım sıkıldı araca satılık yazmayıda hiç sevmem tofaş gibi kuşumu satıyorum tarzı alanda hayrını görsün  :000074-medium:

@yarchi, @fcsrn Dediğiniz çok doğru, ev-gayrimenkul seçeneği de eklendi.

Saygılar...

@enpisagor Dostuma katılıyorum.İçimizde kalan opsiyonları ekletip kullanmak istediğimden satmıştım.

[2014 Highline (10.000km de satmıştım) -> 2015 Highline geçiş yaptım(Durban Jant-Spor Süspansiyon-Can Tavan-6.5' ekran ve yol bilgisayarı Renkli)] bu ek özellikleriden dolayı  8D

Henüz satma düşüncem yok ama arada BMW'ye olan merakım ve içimdeki şeytan dürtmüyor değil.  :000132-medium:

Geri
Üst Alt