Ön Arka Tampon Onarımı

İsim
İbrahim Başkurt
A5C611BD-A945-41BB-82FE-ADBD1DD3D2C3.jpeg67B84CA6-8AEF-4E60-B6E3-DD3EF251F089.jpegDDE3A6FD-0A48-40F4-A084-2718799D8676.jpeg18574901-2F7F-4099-8F24-EBE0C6639051.jpeg64A473F2-8891-4D7D-B17D-9F2187416277.jpeg
Aracımın ön ve arka tamponlarında boya kalkmaları ve sürtmeden dolayı sıyrıklar mevcut tokyo garage adlı yerden fiyat aldım ön tampon için boya 1600 sökme takmaya 400 arka tampon için boya 1200 sök tak 300 istediler piyasayı bilmediğim için sizce fiyat normal mi? Anlamadığım bir olaysa zaten boya işlemi yapılacakken mecbur tamponu söküceksin niye sök tak için ücreti talep edersin ki

Ekli dosyalar

• 3D153589-12C7-43FB-994C-6A7861687068.jpeg
    3D153589-12C7-43FB-994C-6A7861687068.jpeg
    102.3 KB · Görüntüleme: 4

sök tak basit hocam T20 ile kendiniz bile söker takarsınız.
youtube de baya video mevcut.
boya fiyatlarını bilmiyorum ama en azından 700 lira cepte kalır.

sök tak basit hocam T20 ile kendiniz bile söker takarsınız.
youtube de baya video mevcut.
boya fiyatlarını bilmiyorum ama en azından 700 lira cepte kalır.
Peki tamponları nasıl ulaştırıcam ustaya ona sök tak yaptırmazsam arabanın içinde taşıyamayacağım birşey sonuçta

Tamponun tamamı boyanmadığı durumda üstünde de boyanabiliyor, bu sebeple boyaya ayrı, sökme-takmaya ayrı ücret söylemiş olabilir. Siz sökerseniz veya daha ekonomil fiyatla sökecek birisine söktürürseniz ayrı fiyat vermiş olması sizin avantajınıza olabilir.

Ön tamponu 2bin liraya, arka tamponu 1500 liraya boyarım da diyebilirdi. Kelimelere takılmamak lazım :)

Tokyo garaj, nami bilinen temiz is yapan biryer ama boya yapmiyor diye biliyordum. Ben sizin yerinizde olsam sanayide 2 3 boyacidan fiyat alirdim ve sonra karar verirdim.

Tamponun tamamı boyanmadığı durumda üstünde de boyanabiliyor, bu sebeple boyaya ayrı, sökme-takmaya ayrı ücret söylemiş olabilir. Siz sökerseniz veya daha ekonomil fiyatla sökecek birisine söktürürseniz ayrı fiyat vermiş olması sizin avantajınıza olabilir.

Ön tamponu 2bin liraya, arka tamponu 1500 liraya boyarım da diyebilirdi. Kelimelere takılmamak lazım :)
Görselden anlaşılıyor gerçi hocam söküp sökmemesi gerektiğini anlayacak olması lazım hepsi boyanmayacak halde sök tak yapıyorsa kira günü yaklaştığını düşünürüm 😊 Size göre işlem ücretleri normal mi?
Kelimeye takılmam da her işinde bir ederi var sonuçta ona göre fazla demişti der seçenerek ararım 😊 detay belirtmesini ben istemiştim fiyat için

Tokyo garaj, nami bilinen temiz is yapan biryer ama boya yapmiyor diye biliyordum. Ben sizin yerinizde olsam sanayide 2 3 boyacidan fiyat alirdim ve sonra karar verirdim.
Valla forumdan birisi önermişti bana da duymadım daha önce dışarda mı boyatıcak dersin hocam? Avrupa yakasında önerebileceğiniz bir yer var mı?

Görselden anlaşılıyor gerçi hocam söküp sökmemesi gerektiğini anlayacak olması lazım hepsi boyanmayacak halde sök tak yapıyorsa kira günü yaklaştığını düşünürüm 😊 Size göre işlem ücretleri normal mi?
Kelimeye takılmam da her işinde bir ederi var sonuçta ona göre fazla demişti der seçenerek ararım 😊 detay belirtmesini ben istemiştim fiyat için
Ustanın yaptığı işi canlı görmeden işlem ücreti normal veya pahalı demek doğru değil bence, kimi usta öyle temiz işçilik yapar ki ücreti yüksek dahi olsa verdiğin parayı kuruşuna kadar helal edersin.

Detay belirtmesini siz istediyseniz boyamaya ayrı, sökme-takmaya ayrı fiyat söylemesi de normal o zaman.

Valla forumdan birisi önermişti bana da duymadım daha önce dışarda mı boyatıcak dersin hocam? Avrupa yakasında önerebileceğiniz bir yer var mı?
Bildigim bir boya ustasi yok acikcasi ama googledan yazin, mutlaka birilerinin tavsiyelerini bulabilirsiniz. Sonrada onlarin dukkanlarini inceleyin web sitelerinden ve yorumlarina bakin.

Geri
Üst Alt