SEAT ATECA-THE NEW SUV

seat hala iç tasarımdan kaybediyor. çok değil birazcık daha özen gösterilse şu leon görüntüsünden az bir kurtulsa süper olacak

Aracı fazla fazla incelemiş biri olarak dışı muhteşem. Sinyal verirken gündüz ledlerinin sarıya dönmesi falan çok güzel. Gelelim içine hiç beğenmedim :)

1.6 TDİ 120 BEYGİR GELİRSE VE FİYAT 90-100 BİN BANDI OLURSA SATAR BENCE

seatın kasıtlı olarak iç aksamı kötü yapılıyor sanki dşarıdan çok hoş araç.Yetiye dizel getirmiyorlar.Buna getirirlerse tiguenin dizel 2.0lt si satmaz ki 140bin kimse vermez

Ekim'in 10u gibi geleceği söyleniyor. Benimde uzun zamandır takip ettiğim hatta tüm videolarını izlediğim bi araç. Umarım fiyatları bahsedilen tutarlarda olur da boşa heveslenmiş olmayız. :)

Ekim'in 10u gibi geleceği söyleniyor. Benimde uzun zamandır takip ettiğim hatta tüm videolarını izlediğim bi araç. Umarım fiyatları bahsedilen tutarlarda olur da boşa heveslenmiş olmayız. :)
Yurtdışı fiyatları inceledim bol bol. Leondan 15 bin tl fazla olacak aynı donanım seviyesi bence. Yani 95 bin tl civarına dolu dolu 1.4 tsi act alınabilecek. 

Umarım tahminlerim de yanılmam...

seat her zamanki gibi tasarimlariyla on plana cikarak kalite algisini geri plana tasiyor. bakalim ic kalitesi falan nasi olcak.

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life ;)

seat her zamanki gibi tasarimlariyla on plana cikarak kalite algisini geri plana tasiyor. bakalim ic kalitesi falan nasi olcak.
Hocam seatın arabalarının dış kabuık güzel ama içine bindiğin zaman aynı pisiklete biner gibi şangır şungur ses  geliyo buda insanı seattan  uzaklaştırıyor  s=dry

evet semih hocam bisiklet konusundaki tecrubelerine guveniyorum. arabadan fiyk fiyk trim sesleri geliyor degil mi [emoji41]

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life ;)

evet semih hocam bisiklet konusundaki tecrubelerine guveniyorum. arabadan fiyk fiyk trim sesleri geliyor degil mi
emoji41.png
Hocam cinnah seata uzun süreli binilmez pisiklet konusundaki tecrübelerimi anlatırım gerekirse ancak @ansolak hocamın yardımına  ihtiyaç var zira kendisi seatın trim konusunda benden daha derin bilgilere sahip  :('

Hocam cinnah seata uzun süreli binilmez pisiklet konusundaki tecrübelerimi anlatırım gerekirse ancak @ansolak hocamın yardımına  ihtiyaç var zira kendisi seatın trim konusunda benden daha derin bilgilere sahip  :('
Hocam dh ta trim sesi gelen yerler ve cozumleri diye 10 maddelik bir liste gördüğümde. Hatta parçaların sökümü ve cift tarafli bantla nasil bantlanacak vs şeklinde şematik çıkarıldığını görünce.

Ben leon yerine biraz daha para verip golf alayim dedim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt