5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

Çok iyiymiş [emoji4] bunu almasam düşünebilirdim.
Ne dersiniz Yusuf hocam 11.11 de indirim de var? Alsak biz takıp kodlayabilir miyiz?

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

@thejordan hocam ekstradan bir teyp çerçevesi aldınız mı? Yoksa eski 5" ünite yerine direkt oldu mu?

aynı çerçeveyi kullanabilirsiniz.

ayrıca fiyatı da epey düşmüş 6.5 inç ekranlı olanın. 5" yerine bunu almanızı tavsiye ederim.

https://tr.aliexpress.com/item/For-VW-Golf-7-MK7-VII-Passat-B8-6-5-MIB-Radio-System-Support-Bluetooth/32751494298.html?spm=2114.30012108.5.3.W0yUTf&scm=1007.12858.36039.0

@enpisagor kabloları gizleerek eren de takar aslında. :)  sadece arka koltuğu falan ssökerken zorlanır.

Eren kardeşim zaten proje adamı, sayesinde hevesleniyoruz [emoji41] her an canlı destek maşallah, vw teknisyenlerini cebinden çıkarır. [emoji106][emoji106][emoji5]

Ürünü alınca biraz fazla şişirecem kafasını [emoji51][emoji51]

radyoyu apo ustada taktık. coming home ve leaving home benim menude vardı mesela, onları gostermiyor. telefon menusu aracın ekranında gozukuyor. gorusmeden, kontakların aktarılması ve konusmada bir sıkıntı yok. yalnız radyo kanallarını 92.5 gibi kaydediyor adıyla kaydetmiyor. ayrıca logoları eklemek de mumkun degil. herseyi yapıp bunu yapmamaları sacma ve patricl de desteklemiyor diyor. super sacma.

@Dark975Hocam 22. Sayfada yusuf hocam bu konuda bişeylerler paylaşmış?  Bi bakın isterseniz.

Değerli Hocam, 09 Central Electric>Security Access(31347)> 10 Adaptation> 

(1)Comfort illimunation.... --->Automatic

(2) Comfort İllimunation... ---> Active

(3)Comfort... ---> 30 sn

(4)... ---> (Size kalmış, fog light sisler. Low beam kısalar. Hangisinden yansın isterseniz onu seçin.)

(5)... ---> (İgnisition kontaktan çıkarınca, driver door kapıyı açınc yanması, size kalmış.)

(6) ---> 12LX

(7) ---> Enabled

(8) ---> Active

(9) ---> 30sn 

(10) ---> 46400 LX 

Olacak şekilde kodlar mısınız. 3-4 araçta bu kodlama ile çalıştırdık.

Sonucu da yazarsanız memnun olurum. :)
Burada anlatmış sanki.

@Dark975Hocam 22. Sayfada yusuf hocam bu konuda bişeylerler paylaşmış?  Bi bakın isterseniz.
selam. coming home kısmını mı kastediyorsunuz ? o detay aslında bir kere tanımladıktan sonra değiştirmeye gerek olmuyor da. esas pis tarafı radyo kanal isimlerinin görünmemesi bence yoksa cihazda belirgin başka bir kusur yok.

Yeni radyoma kavuştum :)  Sıra montaja geldi.  :'(

IMG_7666.JPG

IMG_7667.JPG

IMG_7668.JPG

Geri
Üst Alt