5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

Mirrorlink için az önce bana gelen iki telefonla deneme yaptım.
İlki HTC One M7. Ancak telefonun işletim sistemi değişmiş ve Ayarlar kısmında MirrorLink bağlantı ayarı yoktu. Ayar olmadığı için açıp kapatma uygulama ekleme yönetme zaten olanaksızdı. Dolayısıyla da USB den bağlayınca "Device not supported" dedi. 
İkinci deneme de Samsung S4 tü. (Bu telefon zaten MirrorLink tarafından desteklenmiyor: http://www.mirrorlink.com/phones/Samsung ) Yine "Device not supported" uyarısı geldi. 
Telefonda aşağıda paylaştığım ayar bölümü olmadan zaten MirrorLink bağlantıyı yapmıyor. 
Uyumlu bir telefon gelir gelmez yine deneme yapacağım arkadaşlar. 

Ekli dosyayı görüntüle 3119

@fcsrn Hocam Teşekkürler, Ender bana yakın olduğu için düşünmüştüm. Bir de bende ki park sensörleri Meta marka , yani servisin taktığı ön arka parka sensörü fakat opc desteği var. Doğuş Maslak'ta hız sabitleyici taktırırken , yazılım sıfırlandığı için ön park sensörü ekrana gelmedi ve oradaki elemanda ekrana getirirken zorlandı. Bu konu beni düşündürüyor aslında.   

@skysoblue85 Ben de park sönsörünü sonradan Ender' de taktırdım. Merak etmeyin halledilmeyecek birşey değil. 

@fcsrn Hocam Teşekkürler, Ender bana yakın olduğu için düşünmüştüm. Bir de bende ki park sensörleri Meta marka , yani servisin taktığı ön arka parka sensörü fakat opc desteği var. Doğuş Maslak'ta hız sabitleyici taktırırken , yazılım sıfırlandığı için ön park sensörü ekrana gelmedi ve oradaki elemanda ekrana getirirken zorlandı. Bu konu beni düşündürüyor aslında.   
O zaman bilemedim Hocam :) Size kalmış, sadece 250 TL kodlama için aşırı fazla geldi :)

O zaman bilemedim Hocam :) Size kalmış, sadece 250 TL kodlama için aşırı fazla geldi :)
Hocam valla haklısınız , bence de fazla. Ender'in bana sunduğu çözüm 3000 tl olunca, 250 tl normal geldi gibi başta, ama sonradan düşününce ,hakketten fazlaymış :)

Bu arada MirrorLink ile ilgili bir gelişme. Öğrencimin telefonunda Mirrorlink ayar sekmesinin olmaması; sanıyorum ki HTC MirrorLink uygulamasının yüklü olmamasından kaynaklıymış. Yarın yükleyip yeniden deneyeceğiz. (MirrorLink'in sonradan telefona yüklenen bir uygulama oldugunu bilmiyordum, bir yaşıma daha girdim.)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.htc.mirrorlinkserver&hl=tr  böyle bir uygulaması varmış.

Bende sepete ekledim ama sabirsiz oldugumdan aidu'dan. 6s de mesajlar calismadi demissiniz, acaba bluetooth baglantisinda sıkınti yasadiniz mi ? birde en cok merak ettigim konu yol bilgisayarina telefon menusu ekleniyor mu? 

ilk mesajimida beni en heyecanlandiran konuya atmis oldum

Bu arada kodlamaları muhtemelen vag kablosu ile biz de yaparız. Boşa para vermeyin.

Herkeze selamlar, Arkadaşlar alımları telefon aplikasyonundan yaparsanız 130$ dan 83.20$ oluyor. Toplamda 6.5" lik media için gereken kablo demeti fiyatına güzel bir uygulama.

Herkeze selamlar, Arkadaşlar alımları telefon aplikasyonundan yaparsanız 130$ dan 83.20$ oluyor. Toplamda 6.5" lik media için gereken kablo demeti fiyatına güzel bir uygulama.
O fiyata dusenlerin kargo ucreti oluyor ortalama 60 dolar civarinda.

@orhan okay

Hocam mirror link bağlantısını başarabilirseniz, haritalar gibi uygulamaları deneyip video kaydedebilirseniz, Çok makbule geçer.

Sizden gelecek olan bilgileri beklemedeyim siparişimi veriyor olacağım:)

Telefon baglantisi gosterge bolumundeki ekranda gozukmedi ama gozukmesi gerek bence de. Sanirim kodlamada bisey eksik yapildi. 

esimde iPhone 6s plus var onun telefonu ile kullanirken sms ikinu gozukmuyor. Ancak bu telefondan da olabilir, operator farkliligindan da... Bunun disinda bluetooh kalitesinde bir fark yok. 

Mirrorlink i yarin yine deneyecegim ancak harita vb uygulamalar biliyorsunuz ki mirrorlink in ozelliginden dolayi arac hareket halindeyken calismiyor. Bu mirrorlink in guvenlik kisitlamasi. sacma ama oyle... sadece sygic premium hesapla kullanirsaniz hareket halinde navigasyon acabilirsiniz. kodlama yapan arkadaslar bunu asmanin bir yolunu biliyorsa ben de cok mutlu olacagim. 

mirrorlink calissin ciddi ciddi iphone dan htc one a gecmeyi planliyorum

Mirrorlink durumuna göre yarın sipariş verebilirim.

Geri
Üst Alt