5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

@umitbt ben de bu kadar kaliteli geleceğini beklemiyordum ancak ürün gelince VW için üretilmiş orjinal bir MM olduğunu farkettim. Gerçekten en az orjinal MM kadar kaliteli. 

Zaten üretici firma Desay Auto. Mirrorlink in üretici partnerlerinden biri. (Alpine , Pioneer gibi...) Tahminim zaten VW nin multimedyalarını zaten bu firma üretiyor. VW kodunu yazmadan birkaç partı malı çin pazarı için piyasaya sürmüş olmalı. Ürün içinde yazılım güncellemesi sekmesi de var. Dil veya yazılım yüklenebilir... 
Konuya da yazmıştım. 2016 Polo ve 2016 Vento araçlar bu ekranla gelecekmiş. Dün açılan fuardan takip ettim. Polo veVento için sadece dış kasa biraz daha farklı. Kod ismi RCD 330 bu MM nin. Şu sitede (http://www.team-bhp.com/forum/car-entertainment/173375-review-rcd-330g-vws-2016-head-unit-polo-vento-ameo.html ) inceleyebilirsiniz. 
Desay auto bende arastirdim. Firmanin uretimi hayalet ekranlar var. Active info display ekranlar. Volsvagen muhtemelen bu firma ile calisiyor. Baya buyuk bir firma desay auto.

Arkadaşlar tek kelimeyle muhteşem bir başlık olmuş bu. Başlığı açan Orhan Okay arkadaşımıza ve destek veren herkese çok teşekkür ederim. Yıllardır bu çözümü arıyordum, sonunda ben de çözüme kavuşurum umarım :)

Bir bakayım olmadı ender sanırım montajı ve kodlamayı halleder. Ürünle ilgili paylaşımlarınızın, yorumlarınızın devamını bekliyoruz :)

152 dolar karşılığında sipariş vermek üzereyim. Dur yapma diyen yok di mi? :)
Dur hocam 142 dolara var. Onu alin ben paylastim linki ustte. Cihazlari ben aldim. Linki de paylastim onu alin biraz gec geliyor ama degiyo sonuc olarak.

@Salih Sayın Sizin link di mi gelen ürün? O zaman onu da alabilirim ama 10 dolar fazla verip daha kısa sürede almak da mantıklı..
Gerçi ürün eklenmiyor sepete. Neden anlamadım...

Edit: Diğer linkten aldım 152 dolara. Sonunu düşünen kahraman olamazmış  :('

Moderatör tarafında düzenlendi:
 mirrorlink i yarin bir ogrencimin telefonundan deneyecegim. hemen sonucu yazarim.

-----

Sonucu merakla bekliyoruz hocam, hayırlı olsun.

Bu arada bluetooth sorununu bu şekilde orijinal ürünle sorunsuz bir şekilde halledersem bu paylaşımı yapan arkadaşlara benden bir yemek sözü olsun  :('

Halledemezsem de canınız sağolsun  :'(

Bu arada bluetooth sorununu bu şekilde orijinal ürünle sorunsuz bir şekilde halledersem bu paylaşımı yapan arkadaşlara benden bir yemek sözü olsun  :('

Hocam ben garanti veriyorum yani sorununuz cozulecek. Sikinti yasamazsiniz. 152 dolar olanda ayni urun . Hepsi desay autonun urunu ve orjinal bi urun. Montaj isini kodlama bilen bi yerr yaptirin kodlama gerekiyor cunku ops cizgileri icin . Yanliz turkce dil icin garantisi yok . Geri kalan herseyi mevcut 5 lik cihazdan daha iyi .dokunmatigi falan. Hayirli olsun simdiden.:)

oo yemek geldi :)  İzmir de yaşadığım için bu uzak bir ihtimal ama teşekkürler yemiş kadar oldum  acıktım

bende kısmet olursa önümüzdeki ay alacağım. Bu ay trafik, kasko, bakım kombo yaptığı için fulledik :)

ops çizgileri için kodlama gerekiyor demişsiniz bu hangi ayar oluyordu?

@umitbt İstanbul da iseniz Ender Elektronik te 5 dakikada çözerler. (VAG kablosu üzerinden teybin yazılımındaki bir yeri aktif ediyorlar, ardından da direksiyon kumandalarını, hepsi bu kadar) orjinal park sensörü yoksa zaten bu işleme de gerek kalmıyor. 

@orhan oray @fcsrn 

orjinal park sensörü mevcut artık alınca yaptıracağız. İst anadolu yakasında olan arkadaş varsa onada yaptırırm :)

Ben de biraz önce siparişi verdim bakalım, 10 gün sonra gelince direk Ender'e gidip taktıracağım :)

Geri
Üst Alt