5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

Güzel çalışma olmuş. Tebrikler. Bu arada Forumumuza Hoş geldiniz  :'(

herkese cok tesekkur ederim. evet 139 dolar yani 389 tl. mirrorlink i yarin bir ogrencimin telefonundan deneyecegim. hemen sonucu yazarim. Bluetooth cihazin icinde dahili olarak var. Ve ekstra mikrofon kablo vs de gerektirmiyor. usb ve sd girisin hemen yaninda yine dahili mikrofonu var. telefonu cok fazla test ettim bugun. Ses cok cok net puruzsuz. Aliexpress ten almisti. Aliekspreste "mib 2" diye aratirsaniz kesin vardir bikac tane. izmir de denemek isteyenler aracimda inceleyebilirler. direksiyon tuslari da calisiyor. ses acma kapama parca atlama vs. cihaz sadece vw icin yapilmis zaten. ekstra olarak asr disinda esp yi tamamen kapatma ozelligi degetirde benim aracima. Montajda da herhandi bir kesme delme islemi yok. sadece anten bizim golflerde cift, bu da tek girisli. jack in ucunu biraz torpulemek yetti. herkese iyi geceler. kusura bakmayin telefondan yazdim imla hatalarim olabilir :)

@Orhan Okay hocam aliexpres ve internette baktim ama bulamadim, urunun linki yada saticinin adini paylasirsaniz daha rahat bulabilirz.

Bu urun anladigim kadariyla gumruge takilmamis. TRT bandrolunden dolayi sikinti cikarttilarmi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@umitbt Gümrüge takılmamış evet. Alırken 70 Euro altında bir fiyat yazmasını ve satıcıya "hediye" diye belirtmesini söylerseniz gümrüğe takılma olasılığı zaten çok az. 

http://tr.aliexpress.com/item/Original-Golf-7-MK7-VII-Radio-MIB-System-Support-Bluetooth-Car-Info/32540547329.html?spm=2114.010208.3.1.hS4Mp2&ws_ab_test=searchweb201556_9,searchweb201602_2_10017_10005_10006_10034_10021_507_10022_10020_10018_10019,searchweb201603_8&btsid=8d7817a3-c5be-4437-9cad-cb1e6a30e15e

Ben 3 - 4 aynı satıcıda aynı ürünü buldum. Bu bulduğum 84 dolar sadece :)  Biz pahalıya bile almışız. Fiyat şaka gibi ...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam maşallah ellerinize sağlık, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle :'(

teşekkür ederim @erkanz & @OSCAR WILD  evet 380 liraya bence iyi bir medya çözümü. Üstelik Android telefon kullanıyorsanız bu ekrandan MirrorLink ile kullanmak da keyifli olacaktır. 
Orhan hocam hayirli olsun tekrardan :) linkini verdigin urun kargoyla 152 dolara geliyor :) daha pahali oluyo :) http://m.aliexpress.com/item/32589605754.html?productId=32589605754&productSubject=Genuine-5-inch-2-Generation-MIB-CD-System-support-Bluetooth-onboard-computer-5GG-035-280-5GG035280&tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail   ben cihazlari buradan aldim. Digerini benim araca almadim oda arkadasin aracta . Ayni zamanlarda bende zenec taktirdim. Arkadasta da iphone var ve onda sensor yok oda sorunsuz kullaniyor. Ben bu kadar iyi cikacagini gercekten dusunmuyordum. Mevcut 5 in cihazdan daha iyi . Dil sorununu ender elektronikle bi konusun derim. Ben konusmustum siparis vermeden once eger orjinal ise yukleriz demisti turkce dil. Verdigim linkteki satici kendisi cihaz bedeli olarak 20 dolar yazmisti o yuzden gumrukte kutuyu acmamislar bile.:)

Değerli hocam, süper bir ürün bulmuşsunuz, orijinallik bozulmadan ihtiyacınız olan herşeyi elde etmişsiniz. Bu ürününün 6,5 olanı olsa bende alabilirim. Bir de yakında bir güncelleme ile Türkçe dil desteği olacağını da tahmin etmekteyim.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
6.5 olani da var . 650 dolar ama o . Ve bunu alinca cerceve torpido degisimide gerekiyor. Toplamda 2600 lere cikiyor ve gumrukte ne olur bilemem .ama gumruktede sorun cikmaz fiyatini 20 dolar falan yazdirin.

@orhan hocam aldığınız ürün le bu verdiğiniz linkin kalite farkları var sizin ürün orjinalden farksız görünüyor. 

Teşekkürler link için 

@orhan hocam aldığınız ürün le bu verdiğiniz linkin kalite farkları var sizin ürün orjinalden farksız görünüyor. 

Teşekkürler link için 
Urunleri ben almistim ustte verdigim linkten aldim dusunenler oradan alabilir. Satici biraz uyuz ama  urun kaliteli. Ops sorunu vardi ne yapacaz dedim yoksa cihazi geri gonderecem dedim hala cevap yazmadi.  

@umitbt Gümrüge takılmamış evet. Alırken 70 Euro altında bir fiyat yazmasını ve satıcıya "hediye" diye belirtmesini söylerseniz gümrüğe takılma olasılığı zaten çok az. 

http://tr.aliexpress.com/item/Original-Golf-7-MK7-VII-Radio-MIB-System-Support-Bluetooth-Car-Info/32540547329.html?spm=2114.010208.3.1.hS4Mp2&ws_ab_test=searchweb201556_9,searchweb201602_2_10017_10005_10006_10034_10021_507_10022_10020_10018_10019,searchweb201603_8&btsid=8d7817a3-c5be-4437-9cad-cb1e6a30e15e

Ben 3 - 4 aynı satıcıda aynı ürünü buldum. Bu bulduğum 84 dolar sadece :)  Ben pahalıya almışım. 
Orhan hocam ayrica ops ile ilgili sorunu saticiya yazdim hala cevap yazacak. Dispute actim. Soylediginiz ozellikleri acmiyor diye. Kismi para iadesi isticem alabilirsem size gonderirim geri.bakalim denicem sansimi. Basindan beri saticiya uyuz oldum.cevap vermiyor hicbirseye. Bu saticida golf 7 icin orjinal cok sey var .katlanir ayna var kargoyla 230 dolara falan geliyo. 1 sene icin de dugun donemim gecsin onuda alacagim valla :)

@salih sayın teşekkürler link için

mevcut teyp radyosu az çekiyor gibi bunda tek anten çıkışı olması durumu dahada kötü yapar mı radyo çekim durumu nasıl?

@umitbt ben de bu kadar kaliteli geleceğini beklemiyordum ancak ürün gelince VW için üretilmiş orjinal bir MM olduğunu farkettim. Gerçekten en az orjinal MM kadar kaliteli. 

Zaten üretici firma Desay Auto. Mirrorlink in üretici partnerlerinden biri. (Alpine , Pioneer gibi...) Tahminim zaten VW nin multimedyalarını zaten bu firma üretiyor. VW kodunu yazmadan birkaç partı malı çin pazarı için piyasaya sürmüş olmalı. Ürün içinde yazılım güncellemesi sekmesi de var. Dil veya yazılım yüklenebilir... 
Konuya da yazmıştım. 2016 Polo ve 2016 Vento araçlar bu ekranla gelecekmiş. Dün açılan fuardan takip ettim. Polo veVento için sadece dış kasa biraz daha farklı. Kod ismi RCD 330 bu MM nin. Şu sitede (http://www.team-bhp.com/forum/car-entertainment/173375-review-rcd-330g-vws-2016-head-unit-polo-vento-ameo.html ) inceleyebilirsiniz. 

@Salih Sayın Salih hocam. Siz çok alçakgönüllü bir insansınız. Kendiniz için aldınız, para pul bile istemeden bana kargoladınız...
Olur da para iadesi almayı başarırsanız bana göndermenize gerek yok, güle güle harcayın. Teşekkür ederim yine de. :)

Geri
Üst Alt