5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

Arkadaşlar merhaba. bende ender elekt. bu cihazın 6.5 olanını aldım. başka şehirde olduğum için kendim taktım. gayette kolay oldu. ender elektr. metin bey bazı kodlamaları yaptı park plot çalışıyor. birkaç sorun var onlar için telefon ettim sayacağım bütün sorunların giderilebileceğini söyledi.

1 direksyondaki telefon tuşu çalışmıyor.            cevap: Ayarlara bakın olmazsa bir wag kablo alıp bağlanın ben uzaktan yardımcı olurum dedi
2 mfa ekran ingilizce oldu.                              cevap: Aynı şekilde tr. olabiliyormuş
3 önden yaklaşınca park plot ekrana gelmiyor   cevap: ayarlarda var orayı bi kurcalayın dedi.
4 think blue ve ana ekran görünmüyor.            cevap: ben sizde think blue olduğunu bilmediğim için açmadım buda hallolur dedi.

Şimdi ben şu kabloyu alsam benim bu işimi görür mü. yada bir tavsiyeniz varmı?

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/vag-com-usb-arac-ariza-tespit-cihazi-vagcom-409-242937832

6.5 cihazla ilgili resim yada bilgi isterseniz yardımcı olabilirsem ne mutlu bana.

Arkadaşlar merhaba. bende ender elekt. bu cihazın 6.5 olanını aldım. başka şehirde olduğum için kendim taktım. gayette kolay oldu. ender elektr. metin bey bazı kodlamaları yaptı park plot çalışıyor. birkaç sorun var onlar için telefon ettim sayacağım bütün sorunların giderilebileceğini söyledi.

1 direksyondaki telefon tuşu çalışmıyor.            cevap: Ayarlara bakın olmazsa bir wag kablo alıp bağlanın ben uzaktan yardımcı olurum dedi
2 mfa ekran ingilizce oldu.                              cevap: Aynı şekilde tr. olabiliyormuş
3 önden yaklaşınca park plot ekrana gelmiyor   cevap: ayarlarda var orayı bi kurcalayın dedi.
4 think blue ve ana ekran görünmüyor.            cevap: ben sizde think blue olduğunu bilmediğim için açmadım buda hallolur dedi.

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/vag-com-usb-arac-ariza-tespit-cihazi-vagcom-409-242937832

6.5 cihazla ilgili resim yada bilgi isterseniz yardımcı olabilirsem ne mutlu bana.
Hocam bu ekranın kodlamalarını @fcsrn Eren daha iyi bilir.

Ama bu kablo işinize yaramaz malesef. 

bilen bi arkadaştan, hangi kabloyu alacağım konusunda yardımcı olmasını rica ediyorum. bende 12.12 gibi bir kablo vardı internet bağlıyken girince kablo çöp oldu sanırım arabayı görüyor ama hiçbir işlem yapmıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
bilen bi arkadaştan, hangi kabloyu alacağım konusunda yardımcı olmasını rica ediyorum. bende 12.12 gibi bir kablo vardı internet bağlıyken girince kablo çöp oldu sanırım arabayı görüyor ama hiçbir işlem yapmıyor.
16.8 alabilirsiniz hocam

Hocam sorularınızı sırasıyla cevaplamaya çalışıyım. 

1 telefon tuşu derken hangisi? Gelen aramayı yanıtlamak ve biten çağrıyı sonlandırmak için kullandığımız OK tuşu mu?

2 bu basit 2 dk lık işi var sadece.

3 Dediği gibi ekranda ayarı olması lazım, bir bakın ekrandan Car->Park ve MAnevra menüsüne

4 Think blue bu ekranlarda yok benim bildiğim, ana ekran derken araç durumu hakkında bilgi veren(golf resmi olan ekran) ekrandan bahsediyorsanız o ekranda bu cihazlarda yok malesef. 

@fcsrn Direksyonun üzerindeki telefon ahizesi olan tştan bahsediyorum. arama gelince ona basıyorum aktif değil. cevaplayamıyorum aramayı. diğer ses ve navi tuşlarında sıkıntı yok yani. voice yani insan resmi olan düyme ise basınca aktif olmuş o çalışıyor. hatta galaxy s7 edge telefonla, voice düymesi aracılığı ile mesaj bile gönderebildim yanlış hatırlamıyorsam.

ana ekran derken de o büyük golf resmi çıkıyor ya, önden ve arkadan gözüken onu diyorum, ama yoksa sorun değil napalım. Fakat metin beyin dediğine göre Think blue ekranı aktif olabiliyormuş. Aynen şöyle dedi: Bilseydim sizin aracınızda think blue olduğunu açardım.

benim asıl sizden istediğim kablo için önerileriniz nelerdir. ben kırklareli' deyim istanbula yolum düşmez gitsem bile anadolu yakasında ender elektronik çok ters kalıyor. kendim kablo alırsam hiç olmazsa arada işime yarar ve yakınlardaki insanlara da bi faydam olsun.

@fcsrn Direksyonun üzerindeki telefon ahizesi olan tştan bahsediyorum. arama gelince ona basıyorum aktif değil. cevaplayamıyorum aramayı. diğer ses ve navi tuşlarında sıkıntı yok yani. voice yani insan resmi olan düyme ise basınca aktif olmuş o çalışıyor. hatta galaxy s7 edge telefonla, voice düymesi aracılığı ile mesaj bile gönderebildim yanlış hatırlamıyorsam.

ana ekran derken de o büyük golf resmi çıkıyor ya, önden ve arkadan gözüken onu diyorum, ama yoksa sorun değil napalım. Fakat metin beyin dediğine göre Think blue ekranı aktif olabiliyormuş. Aynen şöyle dedi: Bilseydim sizin aracınızda think blue olduğunu açardım.

benim asıl sizden istediğim kablo için önerileriniz nelerdir. ben kırklareli' deyim istanbula yolum düşmez gitsem bile anadolu yakasında ender elektronik çok ters kalıyor. kendim kablo alırsam hiç olmazsa arada işime yarar ve yakınlardaki insanlara da bi faydam olsun.
Telefon ahizesi olan tuşu hiç denemedim açıkcası. Ama gelen aramaları OK tuşu ile cevaplayabilir, sona eren görüşmelerinizi yine OK tuşu ile bitirebilirsiniz. 

Voice tuşunu da denemedim, ama yarın yıkamaya gittiğimde hem detaylı bir video çekeceğim hemde bunları bir denerim. 

Evet o araç bilgi ekranı benim bildiğim yok. 

Think blue için bir kod gerekli ama onu bilmiyorum şuan nasıl yapıldığını. Araştırmak lazım. 

Kablo için iki mesaj yukarı da cevaplamıştım mesajınızı. ;)

Tamam şimdi gördüm sipariş vericem inşallah. 6.5. cihaza bugün biraz daha kanım ısındı. Google nin sesli yardımını aktif hale getirdim, direksyondaki yada teyp üzerindeki voice (sesle arama) ya basınca bir sinyal sesi geliyor veya kadın burada şunu şunu yapabilirsiniz diye türkçe konuşuyor. arama yap diyorum. kimi armak istersiniz diye soruyor. şu kişiyi ara diyorum. ve aranıyor diyerek istediğim kişiyi arıyor. aynı şekilde mesaj yaz diyorum. kime mesaj yazayım diyor. mesela ali ye diyorum, mesaja ne yazayım diyor, şunu şunu yaz diyorum, mesajı yolliyimmi yoksa düzeltmek istermisiniz diye soruyor. yolla deyince, yolluyor bu olay çok ama çok başarılı ve hatasız süper hoşuma gitti. bu arada telefonu cebimden çıkarmıyorum bile. Nirkaç resim çektim onlarıda paylaşmak isterim.

20161113_002923.jpg

20161113_003540.jpg

20161113_163843.jpg

20161113_164008.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
304752499f1d779bc194714e27214f01.jpg

Arkadaşlar şu ürünü 21dolara aldım..sony kamera ve wifi kablosuz bağlantı aparatlariyla birlikte...

Montaj aşamasında tavsiyeleriniz olurmu?

Fikirleriniz nedir?

Konu hakkında bilgi lütfen...

Kablolu kablosuz HD 4 LEDLER araç arka kamera ile sony ccd Volkswagen VW Golf 7 Scirocco Passat cc 2014 ile duy tutucu

http://s.aliexpress.com/FbymYBj6

(from AliExpress Android)

d2ba18dfdb83551b546bd16d01d09a0f.jpg
fc4d7d88201bc19a7ac328834158c18a.jpg

ben bu patrick'e dispute açtım, radyo kanal isimleri kaydedilmediği için. bu tip bir şey ilan sayfasında yazmalı.

ben bu patrick'e dispute açtım, radyo kanal isimleri kaydedilmediği için. bu tip bir şey ilan sayfasında yazmalı.
Hocam bence adamın hakkını yemiş olursunuz para geri alırsanız. Adam olduğunu da söylemedi sonuçta.

Merhaba arkadaşlar, bende cihazın aliexpress.com'dan 6.5" olanını almak istiyorum. Bir kaç sorum olacak, özellikle bu cihazı kullanan arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Aracım comfortline üzerinde fabrika çıkışlı 5" composition colour, blutooth ve media in (usb ve aux ) eklentileri mevcut, bu sebepten direksiyonum da telefon tuşu ve sesli arama tuşları var.

1-); Örneğin telefon tuşuna bastığımda aracın yol bilgisayarında telefon menüsüne girip rehberden istediğim kişiyi arayabiliyorum. Bu cihazda direksiyonda bulunan telefon ve sesli arama düğmesi ve yol bilgisayarında telefon menüsü çalışıyor mu ?

2-); orta torpido bölmesinde bulunan usb girişi bu cihaza bağlanabilir mi ? Cihazın arkasında usb çıkışı var mı ?

3-) Cihazda mirrorlink sağlıklı çalışıyor mu ?

0adc7da4f33098e4f2c45f612165a9da.jpg

i_92_372_0_50_1369571573_5050.jpg

Geri
Üst Alt