1.2 tsı Tornado kırmızı

@Semih 

anahtarsiz giriş ve çalıştırmanın anahtarı da anahtarligi da normal anahtarla aynıdır hocam

25mart sipariş veriliş

1nisan sipariş numarası

12 mayıs dosya hazırlanmış üretim sırası ve teslimat tarihi belirlendi...

Golf 1.2 tsı bmt 110ps comf. Manuel 
2016 tornado kırmızı 
İçi siyah 
Led arka stop 
17" dijon jant 
Işık görüş paketi 
Panoramık cam tavan 
Bi-xenon ve gündüz led 
Sürüş konf. Paket 
Yer tasarrufu stepne 
Anahtarsız giriş ( güvenli kilitlemesiz) 
Elk katlanır ayna

+ ergoActive Koltuk

Hayırlısı olsun guzel donanımlar eklenmıs ve fıyat da oldukca makul sevıyede kalmış

@Adv_Dblteşekkürler hocam bayramdan önce gelirse çok çok daha güzel olacak .... :) :) :)  

@Semihhocam hıghlıne alıp diğerlerini ekletseniz daha iyi olmazmıydı led gündüz farı conforta ek olunca daha pahalı geliyor bilyordum

@EMRAH ATTS benim limitlerimin az üzerinde oldu zaten hocam 1.4 alıp ergo+anahtarsız+uled aldımmı baya geçmiş olacaktım

ayrıca ilk tercihim dsg cam tavan sürüş ve ışık paketti dsg yi çıkarıp güzel bi araç yapma kararına vardım ayrıca bu araç bana 77500 ila 77800 arasına maal olacak 

inşaallah bidahaki aracım daha iyi olur ne diim allah ömür versinde hepsi olur... 

Fiyatı nasıl yorumlarınız benim için önemli tabikide...

Saygılar....

@EMRAH ATTS Hocam benim bi hastamdan dolayı ötv siz araç alma imkanım var işin aslı ona güvenmeden en iyi ve en güzel nasıl oluruna baktım araba geldiğinde belki şartlar uyarsa ötv yide kullanabilirim...

olmadı 1.4 beni biraz hatta baya zorlardı 40.000 peşin parayla...???

@silvershadow Hocam nasıl fiyat yorumlarınız benim için önemli saygılar...
Hocam imkan varsa kesinlikle ÖTV siz araç tavsiye ederim. Ancak araç siparişi verdikten on beş veya yirmi gün içinde başvuruları yapmalı ki evraklar zamanında yetişsin...

Evde boya işlerim var. 

Hesaplama yapma imkanım olsa yapardım inanın. 

Değerli Hasan Hocam müsaitse bakabilir belki. @HaK

Geri
Üst Alt