Halojen -> 7.5 JJ LED FAR

emrahmrcn

Yeni Üye
İsim
Emrah
Araç
Golf 7.5
Merhaba arkadaşlar,
Aranıza yeni katıldım. Benimde 2019 cfline golf aracım var. Farlarını sevmiyorum, değiştirmek içinde araç üzerinde çok oynama yapmadan neler yapabilirim onu düşündüm ve forumdan okuyabildiklerime kadar okudum. Şöyle bir firkrim var, eğer bu çift J farlarin beyinlere giden kablolarının pinoutlarını bulabilirsem, bu yaz sonunda CanBus üzerinden bağlanabilen ve AFS sistemine sahip olacak halojen soketlerini değiştirmeden bir beyin ve bağlantı tasarımı yapmak istiyorum. Bu projeyide tüm detayları ile foruma hibe edebilirim. Burada benim işler gereği çok zamanım olmadığından saf ,basit, doğru bilgiye ihtiyacım var; buda burada vardır diye düşünüyorum. Saygılar

Benim fikrim değmez. Çıkma Highline farı veya Taiwan Çift J far takabilirsiniz orjinal gibi durur direk. Başarılı modeller var aydınlatması orjinal tek J fardan iyi olan.

Benim fikrim değmez. Çıkma Highline farı veya Taiwan Çift J far takabilirsiniz orjinal gibi durur direk. Başarılı modeller var aydınlatması orjinal tek J fardan iyi olan.
Yanlış anlaşılmış olabilirim, çıkma hline farına bunları yapmayı düşünüyorum

Geri
Üst Alt