Golf 7 için Koltuk Kılıf Önerisi

gp74

Üye
İsim
Alp
Başlıkta belirttiğim gibi Midlline golf 7 aracım icin kaliteli bir koltuk kılıfı arıyorum. Öneri ve tecrübelerinizi bekliyorum

Başlıkta belirttiğim gibi Midlline golf 7 aracım icin kaliteli bir koltuk kılıfı arıyorum. Öneri ve tecrübelerinizi bekliyorum
Şu konudaki döşemeye hayran kalmıştım ben,

Tabi maliyet olarak kılıfın çok çok üstünde. Ancak uzun yıllar binilecekse araca gözü karartıp yaptırılabilir.

2021 yılında 5-6 binmiş şuan allah bilir ne kadardır. Tamam güzel ama kılıfıda güzelce özenle takınca çok da bi farkı kalmıyor. Kılıf 1,5 - 2,5 bin tl daha makul

Hocam şu an nakit 8.000 civarına suni deri kaplatabilirsiniz aracın ömrü kadar gider neredeyse, sonradan takılan kılıflar maalesef ne güzel duruyor nede dayanıklı oluyor. Orjinal görüntü bozulduğu için de benim ve çoğu kullanıcının hoşuna gitmiyor. Araba bakarken kime sorsam koltuk kılıflı arabayı direkt geçtiğini ifade ediyor 😬

Hocam şu an nakit 8.000 civarına suni deri kaplatabilirsiniz aracın ömrü kadar gider neredeyse, sonradan takılan kılıflar maalesef ne güzel duruyor nede dayanıklı oluyor. Orjinal görüntü bozulduğu için de benim ve çoğu kullanıcının hoşuna gitmiyor. Araba bakarken kime sorsam koltuk kılıflı arabayı direkt geçtiğini ifade ediyor 😬
Evet benim koltuklarda kilif 3 senedir kullanıyorum deri kısımlarında hicbir defarmasyon olmadı. Koltuga birbir kalip alinarak yapıldığı için cuk diye oturuyor. Kilif gibi bile durmuyor. 7DDC3689-4CF9-43C8-84F0-81C3E0FD14F9.jpeg

Ekli dosyalar

• 65513BB8-A760-40AD-9921-4A6B31619FD5.jpeg
    65513BB8-A760-40AD-9921-4A6B31619FD5.jpeg
    102.4 KB · Görüntüleme: 4
ayni fotolari eklemisim :)) Tercih zevk meselesi hocam. 8 bin doşemeye şu ekonomik sartlarda zor buluyorum ben :)

Fiyat uygun olsa bende tabi ki doseme yaptiririm. Ama 2 bin nerde 8 bin nerde :)

Geri
Üst Alt