Ben Kimim? / Tanışma Konusu

wings35 dedi:
selamlar ben Yıldıray, 35 yaşında bir çocuk babası... yukarıdaki AYTAÇ ın abisi :) ) bende pilotum şimdilik USA yaşamaktayım kısmetse az kaldı dönmeme..  saygılar
Hoşgeldiniz ..

Herkese merhaba.. Sitemiz hayırlı uğurlu olsun.

Ben Levent, İstanbul'dayım. Ulaşım sektöründe yöneticiyim. 36 yaşındayım, evliyim ve 1 oğlum var ellerinizden öper.

Golf 7 TSI DSG Beyaz

4 kapı Panoramik CamTavan

Ehem Ehem ses ses...deneme 1-2  :)

Efendim ben de 31 yaşındayım ,İstanbul da sınıf öğretmeniyim aynı zamanda 16 yıllık müzisyenim (gitar ve bateri çalıyorum gruplara) 4 mayıs itibariyle golf ume kavustum... bol muhabbetler...

USA 'da yaşayan arkadaşlar , gelirken aksesuar siparişi versek getirebilirler mi ? :)

Merhaba arkadaşlar herkese günaydın serkan ben istanbul yaş 33 biran önce temmuz'un gelmesini bekliyorum araç yapım aşamasında

Merhabalar Melih ben 32 yaşındayım evliyim , mühendisim. 2 ay önce 1.4 Sport-Style Tiguan sahibi oldum Murat hocamı dinlemeyip Tiguan aldıysamda burda mevcut olan insanların samimiyeti ve faydalı bilgileriyle iyi bir takipciniz oldum. İnşallah hanıma Golf alıp burada kendimi yabancı hissetmeden rahatlıkla yazacagım :)

Tekrar emeği geçenlerin ellerine sağlık.

Merhaba,

Tüm forumlarda aynı nick ile üye olmaya çalışıyorum.

49 yaşındayım. Evliyim, taze emekliyim :) Adana da yaşıyorum.

Mevcuttaki aracımı genelde şehir içinde kullandığımdan büyük geliyor diye satışa çıkardım.

Golf 1,4 TSI 125HP DSG Highline ACC li sipariş aşamasındayım.

Ahmet dedi:
Merhaba,

Tüm forumlarda aynı nick ile üye olmaya çalışıyorum.

49 yaşındayım. Evliyim, taze emekliyim :) Adana da yaşıyorum.

Mevcuttaki aracımı genelde şehir içinde kullandığımdan büyük geliyor diye satışa çıkardım.

Golf 1,4 TSI 125HP DSG Highline ACC li sipariş aşamasındayım.
49 yaşında emeklilik ne güzel :)

Ben Adem 29 yaşındayım ve kamuda taşeron olarak çalışmaktayım. Ankara'da yaşıyorum ve hayalimde Golf almak var.

Gandalf071 dedi:
Ben Adem 29 yaşındayım ve kamuda taşeron olarak çalışmaktayım. Ankara'da yaşıyorum ve hayalimde Golf almak var.
İnşallah en yakın zamanda istediğiniz golfe kavuşursunuz.

mlhozkn dedi:
Merhabalar Melih ben 32 yaşındayım evliyim , mühendisim. 2 ay önce 1.4 Sport-Style Tiguan sahibi oldum Murat hocamı dinlemeyip Tiguan aldıysamda burda mevcut olan insanların samimiyeti ve faydalı bilgileriyle iyi bir takipciniz oldum. İnşallah hanıma Golf alıp burada kendimi yabancı hissetmeden rahatlıkla yazacagım :)

Tekrar emeği geçenlerin ellerine sağlık.
Değerli Melih Hocam;

Aslında dostlukların merkezinde olan şeyin Golf olmayıp, paylaşım olduğuna sözleriniz en güzel kanıt.

sayenizde her ne kadar Tiguan almanız nedeniyle hissettiğim başarısızlık hissini  dostane sözlerinizle çoktaaşan unutup  kendimi şanslı hissettim dahi.

sağolun varolun...

Geri
Üst Alt