Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Selamlar arkadaslar...

Ben de cocuklugumdan beri hayranı oldugum Golf 'ü aldım sonunda.

Aslında Jetta almaya gitmiştim Golf ile döndüm :)

1.2 TSI BMT Comfortline + Cam Tavan + Sürüş Konfor Paket + Işık Görüş Paket + Manuel Vites + Beyaz Renk

4 gün sonra 1 ay olmuş olacak aracımı teslim alalı. Kalkışma oldugu gün teslim almıştım :)

İstanbul Gaziosmanpaşa'dayım. Tekrardan merhabalar,

8 yılda sırasıyla 98 Tipo-94 Corsa-2001 Polo- 2005 Nissan Almera- 2003 Opel Astra-2013 Renault Fluence - 2005 Mitsubishi Colt - 97 Broadway - 2016 Seat Ibiza ve 2016 Golf 7...
Değerli Hocam

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Güzel bir kombinasyon, güle güle kullanın

Moderatör tarafında düzenlendi:

Selamlar arkadaslar...

Ben de cocuklugumdan beri hayranı oldugum Golf 'ü aldım sonunda.

Aslında Jetta almaya gitmiştim Golf ile döndüm :)

1.2 TSI BMT Comfortline + Cam Tavan + Sürüş Konfor Paket + Işık Görüş Paket + Manuel Vites + Beyaz Renk

4 gün sonra 1 ay olmuş olacak aracımı teslim alalı. Kalkışma oldugu gün teslim almıştım :)

İstanbul Gaziosmanpaşa'dayım. Tekrardan merhabalar,

8 yılda sırasıyla 98 Tipo-94 Corsa-2001 Polo- 2005 Nissan Almera- 2003 Opel Astra-2013 Renault Fluence - 2005 Mitsubishi Colt - 97 Broadway - 2016 Seat Ibiza ve 2016 Golf 7...
Dostlar arasına hoş geldiniz. Yakın sayılırız aracın gizli özelliklerini açtırmanız için güngörene beklerim ;)

Dostlar arasına hoş geldiniz. Yakın sayılırız aracın gizli özelliklerini açtırmanız için güngörene beklerim ;)
Merhaba,

Hepinize tesekkürler... Gizli özellikler ile ilgili konuyu okumustum galiba fakat ilgimi pek ceken birşeyler olmamıstı galiba...

Cam filmi cektirmem lazım öncelikle uzun yola da cıkacagım iç,n cok acil hatta...

Gizli ozelliklere tekrar bakayım

@EMRAH ATTSteşekkür ederim. Sitenizi, ortamınızı ve sohbetlerinizi çok beğendim.

Aranızda olmak beni mutlu ediyor:)

@yusuf

biraz okuduktan sonra sanki güngörene gelmek cok mantıklı gibi gelmeye basladı... nasıl irtibat kurabiliriz?

Geri
Üst Alt