Ben Kimim? / Tanışma Konusu

@yusufTeşekkür ederim hocam yardımlarınız için.

Gazyağını deneyeceğim. Umarım seramik kaplamaya ve boyaya zarar vermez.

@Cibuti eğer su ile çıkmayan bisey ise son çare gazyağı ;) aksesuar olarak forumdaki aksesuar bölümüne göz atın derim.

@yusuf Gazı az verdiğim için mi istop ediyor araç ? :)

Şunu bi anlatır mısın hocam. Start stop nasıl kullanılır, auto hold nasıl kullanılır? Fren pedalı nasıl 2 kademeli hangi kademe ne işe yarıyor :)

Bir de bu kireç lekelerini ve demir tozlarını nasıl çıkarıcam :(
Değerli Hocam;

Demir tozu için özel bir malzeme var ama kil de kullanılabilir. 

Kademeli fren sistemi ile ilgili olarak ayağınızın altındaki pedalın asla bir ikinci kısmı fiilen var gibi tık diye faal hale geldiği anlaşılmasın. Bu tamamen hayali bir kademe. Aracı dururken veya durmaya çok yakın hızlarda yavaşlatıp durdurmak için pedalı hafifçe basmanız halinde auto hold veya start stop veya takviye fren gününün devrede olmadığı kısım ilk kademesi dir.  Frene önce aracı yavaşlatmak veya durdurmak için gittikçe artan veya doğrudan doğruya güçlü bir şekilde basınca bu kademe ikinci kademedir. Bu şekilde durmaya yakın frene baskı şiddetini azaltmayı öğrenmek ciddi bir çaba gerektiriyor. Böylece ikinci kademe değil ilk kademe devrede olur. İkinci kademeye ise birincisinin tersidir....

Start stop ve auto hold hakkında alttaki linklere tıklayıp detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Merhaba dostlar

İsmim Cihangir ilaç mümessiliyim ve malumunuz kiralık araçlar kullanıyoruz

önümüzdeki hafta kısmetse araçlarımız golf 7 tdi dsg comfortline lar ile değişecek aracı teslim alınca tekrar görüşmek üzere 

sevgiler saygılar

Merhaba dostlar

İsmim Cihangir ilaç mümessiliyim ve malumunuz kiralık araçlar kullanıyoruz

önümüzdeki hafta kısmetse araçlarımız golf 7 tdi dsg comfortline lar ile değişecek aracı teslim alınca tekrar görüşmek üzere 

sevgiler saygılar
Hayırlısı olsun Hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

"Yıllar sonra aaaa bu özelliği de varmış" dememek için Fırsat bulduğunuzda kılavuzuna göz atmakta fayda var.

Merhaba Arkadaşlar,

İsmim Yavuz. Ankara'da yaşıyorum, akademisyenim. 27 yaşında ve bekarım :)

Haftaya gelecek olan Golf TDI DSG Highline aracım sayesinde aranıza katılmış bulunmaktayım.

Performans meraklısı değilim, ancak elektronik hastasıyım. Her türlü deneysel teknolojik özelliğe varım. Aracımı da ona göre aldım.

Sevgiler, selamlar.

@ypksy

Değerli Yavuz Hocam 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz. 

Dostlarımız VAG kablosu ile akla gelmeyecek bir çok özelliği aktive edebiliyor, iptal edebiliyor veya değiştirebiliyorlar sizi buraya davet edeyim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ypksy degerli hocam golf tutkusu dostla arasına hoşgeldiniz tam adresinde oldugunuzdan şüpheniz olmasın  :'(

Merhaba aRKADAŞLAR

Ben Elazığ'dan Engin Fırat Üniversitesindeyim.

golf 7 1.2 dsg comfortline araç sahibiyim. 2016-mart sonu aracımı aldım. 

hepinize iyi form lar.

Merhaba aRKADAŞLAR

Ben Elazığ'dan Engin Fırat Üniversitesindeyim.

golf 7 1.2 dsg comfortline araç sahibiyim. 2016-mart sonu aracımı aldım. 

hepinize iyi form lar.
Değerli Hocam 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz 

arkdaşlar merhaba ben okan.otomotiv mekatronik teknikeriyim.audi a3 araca sahibim fakat golf ün fazlasıyla fanatik hastasyım.şimdiden iyi forumlar :)

Geri
Üst Alt