Ben Kimim? / Tanışma Konusu

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Değerli Golf tutkunu Dostlarımız;

Burada kendimizi tanıtmak başkalarını da tanımak mümkündür.

Belli bir formatı yok. Hayal gücünüze ve keyfinize kalmış.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Navfree dedi:
Arkadaşlar merhaba, hayırlı olsun :)

sezersunar ben.. :)
Siz miydiniz?

Ne iyi yaptınız da geldiniz..

Nickiniz'de; eskiden discover Pro Navigasyonlu uzay geminize bir özlem gördüm sanki...

Hoşbulduk arkadaşlar... Foto koyayım dedim ama büyük deyip reddediyor.

silvershadow dedi:
Arkadaşlar merhaba, hayırlı olsun :)

sezersunar ben.. :)
Siz miydiniz?

Ne iyi yaptınız da geldiniz..

Nickiniz'de; eskiden discover Pro Navigasyonlu uzay geminize bir özlem gördüm sanki...
Ben bu nicki eskiden beri kullanıyorum ama diğer forumdaki üyeliğim eski olduğu için öylece kaldı, çok yerde bunu kullanıyorum...

Hayırlı olsun bende bir merhaba diyim dedim akşam detaylı okur ve bende bilgilerimi düzenlerim. Görüşmek dileğiyle

silvershadow davetiyle istanbul dan katılıyorum. 33yaşındayım 2 kızım var. 2014 model 1.6tdi highline manuel sahibiyim. meslek olarak diş hekimiyim.

dtvolkan dedi:
silvershadow davetiyle istanbul dan katılıyorum. 33yaşındayım 2 kızım var. 2014 model 1.6tdi highline manuel sahibiyim. meslek olarak diş hekimiyim.
Hoş geldiniz hocam. Dişçimiz de oldu artık ;) Allah bağışlasın. Ben de kız babasıyım ;)

dtvolkan dedi:
Değerli Volkan Hocam;

Aramıza hoş geldiniz.

Bana kalırsa tevazu gösterdiniz kendinizi tanıtmak konusunda....

O halde ben müsaadenizle ekleme yapayım.

Bildiğim kadarıyla retrofit & upgrade & aksesuar & ECU/tuning.... diyerek uzatacağım listede akla geldik gelmedik tüm değişim, yükseltme ve terfi konusunda bir "Efsane"nin aramızda olduğunu bilmelerini isterim okurlarımızın.

Aslında zamanınız olursa bu konuya el atmanızı ve tanıtmanızı can-ı gönülden isterim.

Dahası ateş almaya gelir gibi değil de çekirdek kadromuza katılmakla engin bilgi ve tecrübenizi aktarmanızı isterdim.

Hepimize hayırlı olmasını dilerim.

Bu kısmı birbirimizi tanımak tanıtmak için kullanabiliriz.

silvershadow dedi:
Bu kısmı birbirimizi tanımak tanıtmak için kullanabiliriz.
Yusuf terzi. 27 yaşındayim. Evliyim 4 aylık bir kızım var.

Profilde not bölümü var. O bölüme buradaki tanıtımınızı yazarsanız böylece herkesi hatırlarız.

Geri
Üst Alt