Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Merhaba Arkadaşlar

Y.Makine Mühendisiyim otomotiv söktöründe çalışıyorum. Foruma Golf 1.2 tsi comfortline aracımla izmirden katılıyorum.

Güzel sohbetlerin olduğu, faydalı bilgilerin paylaşıldığı forum aktiviteleri için keyifli forumlar dilerim.

Merhaba Arkadaşlar

Y.Makine Mühendisiyim otomotiv söktöründe çalışıyorum. Foruma Golf 1.2 tsi comfortline aracımla izmirden katılıyorum.

Güzel sohbetlerin olduğu, faydalı bilgilerin paylaşıldığı forum aktiviteleri için keyifli forumlar dilerim.
Hocam aramıza hoşgeldiniz, sizin gibi değerli birinin de aramıza katıldığını görmek mutluluk verici :'(

Selam ben Altuğ. İnşaat mühendisiyim. Müteahhitlik yapıyorum. Ankarada ikamet ediyorum. 2015 nisan çıkışlı 1.4 tsi highline golf sahibiyim. Herkese iyi forumlar dilerim.

Life is too short to drive boring cars...
Hoşgeldiniz Altuğ hocam, aracınız ile aramızda bulunmanız öutluluk verici :'(

Merhabalar;
Adım Serkan Tekirdağ Çorlu'danım Avukatım. Çok uzun yıllardır bir Renault kullanıcısı (1995-1998 Renault 11 TXE Flash 1989 Model - 1998-2000 Renault 21 Concorde 1994 Model - 2003-2010 Renault Laguna I 2.0 S 1997 Model - 2011 - 2016 Renault Laguna II 2.0 T 2006 Model) olarak VW grubuna 2016 Golf 1.6 TDI DSG Highline (Önümüzdeki hafta teslim edilecek) geçmiş bulunmaktayım.  Oldukça yabancı olduğum bir araca geçmiş olmak biraz zorlayacaktır sanırım ancak forumun kalitesi biraz okuduğumda dahi kendisini açıkça belli ediyor. İlk başlarda biraz fazlaca başınızı ağırtacak sorular sorar isem şimdiden affola. 

Merhabalar;
Adım Serkan Tekirdağ Çorlu'danım Avukatım. Çok uzun yıllardır bir Renault kullanıcısı (1995-1998 Renault 11 TXE Flash 1989 Model - 1998-2000 Renault 21 Concorde 1994 Model - 2003-2010 Renault Laguna I 2.0 S 1997 Model - 2011 - 2016 Renault Laguna II 2.0 T 2006 Model) olarak VW grubuna 2016 Golf 1.6 TDI DSG Highline (Önümüzdeki hafta teslim edilecek) geçmiş bulunmaktayım.  Oldukça yabancı olduğum bir araca geçmiş olmak biraz zorlayacaktır sanırım ancak forumun kalitesi biraz okuduğumda dahi kendisini açıkça belli ediyor. İlk başlarda biraz fazlaca başınızı ağırtacak sorular sorar isem şimdiden affola. 
aramıza hoşgeldiniz degerli hocam :'(

Hoş bulduk Emrah Bey. Güzel bilgiler paylaşabilmek dileğiyle.

Teşekkür ederim.

@Adv_Dbl Aramıza hoşgeldiniz Hocam :)  Renault'tan direk Golf'e geçince arada ki farkı anlayacak ve 'Bu zamana kadar neden beklemişim ki?' diyeceksiniz :)  Aracınız hayırlı olsun şimdide, teslimat anından bol bol fotoğraf bekliyoruz ;)  Üyelerimiz baştacımızdır, baş ağrıtmak ne demek :)

Değerli Hocam, 

Golf tutkunu Dostlarım arasına hoş geldiniz. 

Forum format itibariyle merak edilen tüm konu soru ve şeyleri kapsıyor ama bunları sistematik be bilgi kirliliğine yol açmayacak şekilde sunuyor. Gereksiz yüzlerce mesaja bakmanız gerekmiyor. 

Kısaca ifade etmek gerekirse burada Golf hakkında her şeyi bulabilirsiniz. ...

Hatta bu arayışınız esnasında fazlasını da bulmak mümkündür. .. Sanırım hepimizin aradığı saygı ve göreceksiniz ki bu ilk düsturumuz; Sonra, gönülden ve karşılık beklemeden yapılan yardımlaşma ve paylaşımları gördükçe  eminim ki geniş açıdan bakılınca görülen arka plandaki dostluğu da görecek ve aramıza katılarak paylaşacağınızı inanıyorum.

Burada adını saydığım ve sayamadığım herkes...

@Adv_Dbl

@tanerayhan

@farukgundogdu

@Altuğ Kaptanoğlu

@aberkante

@Rastgele06

@ufuk

@sabrikilic

@Yıldıray1903

Moderatör tarafında düzenlendi:

Merhabalar,

Ben Gurkan, Insaat Muhendisiyim. Suan yurt disinda calismaktayim fakat Kocaeli nde ikametim. Bu yil icerisinde 1.4 TSI Highline Manual arac almayi planliyorum, araci daha iyi tanimak icin foruma katildim, herkese iyi forumlar.

Geri
Üst Alt