Ben Kimim? / Tanışma Konusu

@EMRAH ATTS 

Ilhami yazici golf 1.8 kullanicisiyim aracim 98 modeldir ilk sahibiyim tek kotu aliskanligim vw sevgisidir 

Saygilar sevgilerle 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@EMRAH ATTS 

Ilhami yazici golf 1.8 kullanicisiyim aracim 98 modeldir ilk sahibiyim tek kotu aliskanligim vw sesevgisidir 

Saygilar sevgilerle 
Hoş geldiniz safalar getirdiniz. Bu ender araca sahip olduğunuz için çok şanslısınız. Ayrıca araçta sizin gibi bir sahibi olduğu için çok şanslı. Güle güle kullanın ;)

@ilhami9690 Hoş geldiniz, en güzel kötü alışkanlık vw sevgisi zaten :) bir sıkıntısı doktorlar bile çare bulamıyor, 30 yıl sigara içen sigarayı bırakıyor, bir kez vw alan diğer araçları beğenmiyor, diğer araçlara binemiyor. (premium segment hariç) 

@ilhami9690 İlhami hocam aramıza Hoşgeldiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İlhami hocam hoşgeldiniz aramıza.

One Life Live it.!!!

@enpisagor aynen cok dosgrusunuz tesekkur ederim araniza aldiginiz icin en yakin zamanda bir sosyal aktivite olursa katilmak isterim

Arkadaşlar merhaba gruba yeni katıldım Erzincan dan Ali ben 1.4 tsi act dsg 150 PS highline cam tavan uled aracım var.

Arkadaşlar merhaba gruba yeni katıldım Erzincan dan Ali ben 1.4 tsi act dsg 150 PS highline cam tavan uled aracım var.
Ali hocam, golf tutkusuna hoş geldiniz, sıcak samimi ortam içerisinde sizin bizden, bizim sizden öğreneceğimiz çok şey vardır. Aracınız muhteşem, güzel günlerde kullanın.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ali hocam aramıza Hoşgeldiniz. ACT candır :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt