Ben Kimim? / Tanışma Konusu

DrMobile dedi:
USA 'da yaşayan arkadaşlar , gelirken aksesuar siparişi versek getirebilirler mi ? :)
keşke valizlerimizde yer olsada yardımcı olsak, aileme almaktan kendime ait bir sürü şeyi bile atmak durumunda kalacağım...

bu arada burda golf görmek yolda timsah görmekle eşdeğer malesef hiç yok gibi ama jetta  var.

bu arada selam veren herkese teşekkür ederim. saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Biliyorum hocam jetta bolca , hemde fiyatlari 32-33 bin dolar civariydi , lancer evo bile 36bin dolar orada:)

Merhaba Arkadaşlar,

Ben Umut, sitenize daha yeni kayıt olabildim biraz acemiyim az önce Murat abiyi şikayet etmiş bile olaibilirim kusura bakmasın:)

Onur buralardamı?

lanseloth dedi:
Merhaba Arkadaşlar,

Ben Umut, sitenize daha yeni kayıt olabildim biraz acemiyim az önce Murat abiyi şikayet etmiş bile olaibilirim kusura bakmasın:)

Onur buralardamı?
Hoş geldin safalar getirdin. Nereye şikayet ettin :) Biz de şikayet edelim.

ismim Serkan

Elazığlıyım, 29 yaşındayım, YTÜ Elektrik müh mezunuyum,  Araştırma Görevlisi olarak çalışıyorum

golf tutkusu eski olsa da 17 nisandan beri golf sahibiyim

Ben Onur. Samsun luyum. Kamuda makine mühendisiyim. 13 aydır Golf7 sahibiyim şükürler olsun. Yüz yüze tanışma fırsatı bulduğum değerli Orhan Hocam sayesinde bu sitede bulunuyorum. 

copyright05 dedi:
Ben Onur. Samsun luyum. Kamuda makine mühendisiyim. 13 aydır Golf7 sahibiyim şükürler olsun. Yüz yüze tanışma fırsatı bulduğum değerli Orhan Hocam sayesinde bu sitede bulunuyorum.
Hoş geldiniz safalar getirdiniz. Yazın karadeniz geneli bir buluşma ayarlayalım da Samsunlularda gelsin :)

Herkese selamlar.Adım Çağlar.İzmirde yaşıyorum.9 Eylül Makine müh. son sınıf öğrencisiyim.mezuniyet hediyesi bekliyorum.Maddi duruma göre golf veya leon.

cag_lar91 dedi:
Herkese selamlar.Adım Çağlar.İzmirde yaşıyorum.9 Eylül Makine müh. son sınıf öğrencisiyim.mezuniyet hediyesi bekliyorum.Maddi duruma göre golf veya leon.
Hoş geldin Çağlar. Ben de senin gibi ikilemde kalmıştım zamanında. Aynı gün içinde bayiye git önce leonun en full olanına otur. Sonra geç Midline Golf'e otur. Bizim hiç birşey dememize gerek kalmayacak. Benim de ozaman bütçe yetmedi confort yada highline almaya. İyi ki Midline Golf aldım ve iyi ki bu forumda bu ortamda bulunuyorum.

yusuf dedi:
Hoş geldiniz safalar getirdiniz. Yazın karadeniz geneli bir buluşma ayarlayalım da Samsunlularda gelsin :)
Yusuf Hocam çok teşekkür ederim. Karadenizin özellikle de Samsun' un müthiş bir potansiyeli var buluşma açısından...

SATURNUS2015 dedi:
onur hoşgeldin dostum. artık burada olman çok güzel.
Orhan Hocam sağolasın. İnşallah golftutkusu büyüdükçe gelişecek ve güzelleşecek...

Merhaba arkadaşlar.

Ben Onur, İzmirliyim, İzmir'de yaşıyorum, 1 yıllık evliyim, daha çocuğumuz yok :)

Devlet memuru sayılırım :)

Golfum yok şu anda. Honda civic sedan kullanıcısıyım.Hondamı satmaya çalışıyorum.

Satarsam, hanımı da ikna edersem golf almayı çok istiyorum.

Murat hocamı ve diğer arkadaşları FDH golf sayfasından biliyorum. Sessiz takipçiyim.

FDH de de aynı kullanıcı adını kullanıyorum.

Aracım olsa daha da konuşurum da :)

Murat hocama ve diğer tüm arkadaşlara selamlar.

Takipteyim...

silvershadow

Moderatör tarafında düzenlendi:

Herkese merhaba;

İsmim Okay İstanbul' da oturmaktayım. 2 yaşında bir oğlum var. Deniz Motoru satan bir firmada kategori  sorumlusuyum. Beyaz renk MK7 Golf araca sahibim Allah' a şükürler olsun alabildik :D

Geri
Üst Alt