Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Hoşbuldum @Orhan Hoca 'm ancak fırsat bulabildim ne var ne yok sitede onlara bakınıyorum.  Sayenizde iyi bir foruma ve değerli arkadaşların bulunduğu bir ortama katıldım. Tşk ederim şimdiden ☺️

Orhan Hoca dedi:
dh dan buraya hoşgeldin hocam. pm den görüşmüştük.

@axi2934

Orhan Hoca dedi:
lane assist var mı sizde?

dla kamerası üzerinden çalışıyor. dikiz aynası arkasındaki.

@ErsinEsk
Teypte aktif ve deaktif seçeneği olduğuna göre var diye düşünmüştüm ama yanılmış mıyım?  s=s16

Orhan Hoca dedi:
lane assist var mı sizde?

dla kamerası üzerinden çalışıyor. dikiz aynası arkasındaki.

@ErsinEsk
Teypte aktif ve deaktif seçeneği olduğuna göre var diye düşünmüştüm ama yanılmış mıyım?  s=s16
var o zaman hocam.  yol bilgisayarı ekranın sağ alt tarafında simgesi olacak. aktifse gözükür ve çalıştığında yeşil yol yanar. menüden açık fakat devre dışı olduğunda turuncudur simgesi.
100km kadar kullandım ancak henüz öyle bir ibareye rastlamadım :S Henüz DLA yı da kullanabilmiş değilim aktif olduğunu hiç görmedim, hepsini biriktiriyorum zaten yarın öbür gün bayimi arayıp görüşeceğim, var bir eksiklikler sanırım.

ErsinEsk dedi:
Herkese merhabalar,

Ben Ersin Eskicioğlu. Grafik tasarım ve fotoğrafçılıkla uğraşıyorum. Yaş 25. 0 km aracımı 5 gün önce teslim aldım.

Paylaşımlarınızdan oldukça fazla bilgi edineceğimi ve olabildiğince de paylaşabileceğimi düşünüyorum.

Herkese iyi forumlar dilerim =)
Değerli Ersin Hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Normal koşullarda yıllarca sürecek aracın keşif süreci eğer vakit buldukça opsiyonel donanım  ve teknik özellikler kısımlarındaki paylaşımlar sayesinde bir kaç hafta veya aya inebilir.

Sizin Golf'ünüzün fotoğraflarını sizin karelerinizle görebilmek için can atıyoruz..

Hayırlı olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
silvershadow dedi:
Herkese merhabalar,

Ben Ersin Eskicioğlu. Grafik tasarım ve fotoğrafçılıkla uğraşıyorum. Yaş 25. 0 km aracımı 5 gün önce teslim aldım.

Paylaşımlarınızdan oldukça fazla bilgi edineceğimi ve olabildiğince de paylaşabileceğimi düşünüyorum.

Herkese iyi forumlar dilerim =)
Değerli Ersin Hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Normal koşullarda yıllarca sürecek aracın keşif süreci eğer vakit buldukça opsiyonel donanım  ve teknik özellikler kısımlarındaki paylaşımlar sayesinde bir kaç hafta veya aya inebilir.

Sizin Golf'ünüzün fotoğraflarını sizin karelerinizle görebilmek için can atıyoruz..

Hayırlı olsun.
Hoş buldum sevgili Murat Bey,

Kısa zaman içerisinde sitemizin keşiflerine başlayacağım =) Eminim çok dolu şeyler öğreneceğim aynı zamanda paylaşmaya da çalışacağım.

Fotoğraflarda en kısa sürede gelecek emin olabilirsiniz =)

Çok teşekkür ediyorum güzel dileğiniz için...

Hoşbulduk değerli kardeşlerim. 31.07de aldım aracı herkes almadan önce araştırır ben aldıktan sonra başladım. Yeni yeni hem forumu hem aracı keşfediyorum. 2016 siparişleriyle birlikte inşallah güncelleyeceğim aracımı

@eyo_men @silvershadow @Umut @KabileReisi

Geri
Üst Alt