Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Tesekkürler arkadaşlar iyi dilekleriniz için...cam filminden çok ceza yedim korkuyorum artık ..

Hk80 dedi:
Tesekkürler arkadaşlar iyi dilekleriniz için...cam filminden çok ceza yedim korkuyorum artık ..
Geçmiş olsun hocam. İlk defa ceza yiyen görüyorum. Kaç yıl önce ve çok mu koyu idi filmler.

@Hk80 hocam öncelikle hayırlı olsun, nice günlerde kazasız, belasız, keyifli sürüşler dilerim. Diğer taraftan da çok geçmiş olsun,  dilerim başınızdan geçen bu kötü hadisenin maddi olarak telafisi  mümkün olur inşallah...

Sent from my iPad using Tapatalk

yusuf dedi:
Geçmiş olsun hocam. İlk defa ceza yiyen görüyorum. Kaç yıl önce ve çok mu koyu idi filmler.
Sökülmesini isteyene denk gelmiştim ama bende cezayı yeni duyuyorum birazda memur arkadaşların insafsızlığı sonucu oluyor böyle durumlar :(

Arkadaşlar tesekkürler cam filmi ceza yiyeli 1 sene oldu koyu değildi ama bir trafik polisi ceza yazmak istiyorsa elbette buluyor bir şey,cezayı ödeneklerde bitmiyor araç trafikten men oluyor film sökülmez ve Trafiğe onaylatmazsanız ben çok uğraştım o Yüzden korkuyorum ama problem çıkmayacaksa elbette çok iyi oluyor cam filmi...bu arada Arabanın gece iç ambiyansına bayıldım ben bilmiyordum böyle oldugunu...kapıdaki Şerit Işık çok şık duruyor...

Herkese merhabalar,

Ben Ersin Eskicioğlu. Grafik tasarım ve fotoğrafçılıkla uğraşıyorum. Yaş 25. 0 km aracımı 5 gün önce teslim aldım.

Paylaşımlarınızdan oldukça fazla bilgi edineceğimi ve olabildiğince de paylaşabileceğimi düşünüyorum.

Herkese iyi forumlar dilerim =)

ErsinEsk dedi:
Herkese merhabalar,

Ben Ersin Eskicioğlu. Grafik tasarım ve fotoğrafçılıkla uğraşıyorum. Yaş 25. 0 km aracımı 5 gün önce teslim aldım.

Paylaşımlarınızdan oldukça fazla bilgi edineceğimi ve olabildiğince de paylaşabileceğimi düşünüyorum.

Hoş geldiniz hocam. Aracınız hangi Donanım acaba ;) rodaja dikkat etmenizi öneririz.

@Hk80 hocam öncelikle geçmiş olsun. Yeni aracınızı kazasız belasız kullanın inşallah. Birkaç ay önce tv haberlerinde sizin yaşadığınız sıkıntıyı içeren bir haber izlemiştim. Esenyurt'ta bir çete diye geçmişti. Yazdıklarınızı okurken çok üzüldüm. İnşallah savcılıktaki dosyanızla ilgili hayırlı bir gelişme alırsınız. Hayırlı geceler...

yusuf dedi:
Herkese merhabalar,

Hoş geldiniz hocam. Aracınız hangi Donanım acaba ;) rodaja dikkat etmenizi öneririz.
Çok teşekkür ederim =) Aracımda sipariş üzerine, Comfortline, pasifik mavi,  U-led gündüz bi-xenon+DLA, ışık görüş paketi ve sürüş konfor paketi mevcut. Bu DLA ve ışık görüş paketini güvenlik sebebiyle fabrika kendisi eklemiş, bizde yedik ve aldık =) Rodaj konusunda tavsiyeleriniz var mı?

Açılır cam tavanı yazmayı unutmuşum =)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Orhan Hoca dedi:
Herkese merhabalar,

Çok teşekkür ederim =) Aracımda sipariş üzerine, Comfortline, pasifik mavi,  U-led gündüz bi-xenon+DLA, ışık görüş paketi ve sürüş konfor paketi mevcut. Bu DLA ve ışık görüş paketini güvenlik sebebiyle fabrika kendisi eklemiş, bizde yedik ve aldık =) Rodaj konusunda tavsiyeleriniz var mı?

Açılır cam tavanı yazmayı unutmuşum =)
dla olması iyi olmuş vagcomla lane assisti açarsınız.
DLA Dynamic Light assist oluyor ama karıştırmış olabilir misiniz? Bu arada siz lane assist demişken, menüden aktif etmiş olmama rağmen ve bir çok şey denemiş olmama rağmen henüz hiç uyarı vermedi :D Bir fikriniz var mı ?

Geri
Üst Alt